Back to Question Center
0

Як почати продавати на Amazon найпопулярніші елементи?

1 answers:

Вибір правильних продуктів для успішного продажу їх на Amazon серед найчастіше шуканих предметів є дуже важливим фактором успіху на цьому ринку. Серйозно, це неважко, що саме вибір продукту визначає все про успішність бізнесу перед усім іншим. Подивимось на це - незалежно від того, наскільки чудово ви оптимізуєте та керуєте своїми списками продуктів на Amazon. Якщо ви виберете неправильний продукт, який не відповідає основним вимогам вигідного, то ваші пропозиції можуть бути знайдені серед найбільш популярних предметів Амазонки, які продаються тисячам покупців кожен день. Ось чому це важливо зрозуміти - ви ніколи не повинні вагаючись інвестувати деякий час і зусилля у пошуку потрібного продукту, який буде добре затребуваний і постійно продаватися. Отже, що робить вигідний продукт? Нижче я збираюся показати вам швидкий та брудний контрольний список пропозицій та рекомендацій для вас, щоб знайти чіткий продукт.

Остаточна ціна продукту (в середньому)

Перш за все, ви повинні прийняти це як належне - ціновий діапазон від 10 до 50 доларів є це солодке цінове місце на Амазонці, що найчастіше шукають предмети, як правило, беруть там. Чому? Оскільки маркетологи говорять, люди частіше приймають рішення про придбання, коли вони бачать середні цінові мітки, особливо в межах цього діапазону. Ще одна причина для вас наслідувати приклад того, що такі не надто дорогі предмети, ймовірно, є простими, насправді не дуже їм, чи не так? Зрештою, вибір цього низького цінового бар'єру буде вашим добре сформованим рішенням почати виходити на ринок.

Бажана вага

В ширшому сенсі, вибір правильної ваги продукту - це дуже важлива річ, щоб побачити ваші пропозиції на Amazon серед найчастіше шуканих предметів. Що стосується мене, я вважаю, що краща переважна загальна маса дійсно прибуткового продукту, що перевозиться, має залишатися десь від 1,5 до 2,5 кілограма. Це, природно, визначає більш продаваний розмір упаковки з цілком вигідною вартістю доставки.

Продуктові звання в межах аналогічної категорії

Справа в тому, що зазвичай це завдання навряд чи управляється отримати точні оцінки на продукт BSR (краще продавець рангу ), звичайно, перш ніж почати продавати його. Але про те, що ви можете зробити, це переконатись, що ваш новий продукт має розумні шанси бути добре проданим. Отже, я рекомендую провести подвійну перевірку продуктів подібної категорії та їх бал за показники BSR. Що стосується мене, я б узяв номер 5000 BSR як порогу для перевірки найчастіше шуканих предметів Amazon у тій самій основній категорії або подібних продуктах. Просто для того, щоб зрозуміти речі - це всього лише моє власне припущення, яке я нещодавно розробив через свою практику продажу електронної комерції. У будь-якому випадку, як показав час, пропозиція працює.

1 week ago
Як почати продавати на Amazon найпопулярніші елементи?
Reply