Back to Question Center
0

Як швидко знайти найчастіше шукані продукти на Amazon?

1 answers:

Неможливо стверджувати, що кожен успішний продавець повинен завжди залишатись оновленими на поточних тенденціях ринку роздрібної торгівлі та цілком усвідомлювати більшість пошукових продуктів на Amazon. Чому ці знання є настільки важливими для кожного сучасного підприємця, що спеціалізується на судноплавстві? Просто тому, що не тільки веб-магазини, а й оригінальні цегляні та магазини, а й ринки, - все це означає, що люди мають саме ті продукти, які люди дійсно шукають. Це означає, що пропозиція в основному затребуваних і модних продуктів, ймовірно, є єдиним способом перетворення максимально можливих покупців у реальних покупців. Отже, це не дивно, що якщо ви робите все можливе, щоб списки ваших предметів були запаковані найчастіше шуканими продуктами на Amazon, то ви маєте цю очевидну ідею вже рухатися на правильному шляху. Для тих, хто все ще відчуваєш невпевненість у правильних канатах, необхідних для пошуку найпопулярніших бестселерів на Amazon, або потенційно перспективних пропозицій, що продаються, наразі набуває популярності - ось короткий посібник, який допоможе вам з цим полегшити.

Пошук найчастіше шуканих продуктів на Amazon для продажу в Інтернеті

Вихід на Google Trends

Найпростіший спосіб виявлення найчастіше шуканих продуктів щоб запропонувати їм свої списки продуктів Amazon, просто заповнивши потенційно перспективний елемент - безпосередньо на панелі пошуку Google Trends. Не треба сказати, що цей оригінальний інструмент у світі гіганта доступний у відкритому доступі. Спробуйте цей точний та справді науковий підхід, щоб швидко перевірити, чи є певний товар підйомом споживчого попиту чи нічого до цього. Все, що стосується тенденцій Google, є незрозумілим. Я маю на увазі те, що будь-які продукти, які найчастіше шукають, в тому числі і на Amazon, можна розраховувати на те, що вони знаходяться в обсягах пошуку та географічних місцеположеннях, зазначених у Google Trends.

Подивіться на популярні продукти в інших країнах

Крім Amazon, ви також можете просто переглянути деякі інші існуючі онлайн-магазини, які є досить популярними серед активних покупців електронної торгівлі, щоб ви могли отримати Загальна картина кон'юнктури ринку - просто відвідування навіть однієї електронної комерційної платформи. Я маю на увазі, що ви можете легко зрозуміти, які продукти вже популярні для продажу, або потенційно обіцяючи стати найгарячішими пропозиціями досить скоро. Просто сплате неодноразове відвідування розділів продукту Amazon з найкращими продавцями, перевірте найпопулярніші товари на eBay, а також найкращі пропозиції в інтернет-магазині Alibaba.

Отримати експертну допомогу за допомогою інструмента відстеження JungleScout

А тепер пора привести JungleScout Amazon інструмент у гру. Що робити, якщо ви могли забути про все це безлад раз і назавжди? Отримайте допомогу у професійного онлайнового помічника, спеціально розробленого для відстеження всіх тенденцій продажу та ціноутворення, для розкриття потенційних можливостей для розвідувальних продуктів, а також корисно знайти найчастіше шукані продукти на Amazon. Більш того, за допомогою JungleScout ви можете не тільки знайти потрібний вам популярний продукт, але й отримати корисну інформацію про живий пошук, щоб оптимізувати свої списки товарів за правильними ключовими словами та довгими пошуковими фразами - і побачити себе серед провідних провідних продавців на тому, що дійсно багатолюдно ринок глобального масштабу.

1 week ago
Як швидко знайти найчастіше шукані продукти на Amazon?
Reply