Back to Question Center
0

7 кроків від Semalt для захисту вашого сайту WordPress від вірусів

1 answers:

WordPress - це одна з найвідоміших і широко використовуваних платформ для управління контентом. Багато людей надають йому більше переваг, ніж Blogspot або інший портал управління контентом. На сьогодні WordPress використовується мільйонами мільярдів людей по всьому світу. З однієї сторінки веб-сайтів до великих корпоративних сайтів, провідні бізнесмени та багатонаціональні компанії вибирають WordPress, тому що його легко використовувати та пропонує безліч функцій. Експерти з технологій стверджують, що кількість інтернет-атак останніми місяцями зросла. Оскільки WordPress є найкращою та найвідомішою платформою, багато хакерів розробили способи атакувати своїх користувачів і викрасти їхню особисту інформацію.

Не можна було б сказати, що ми стикаємося з великими проблемами під час керування власними блогами чи веб-сайтами клієнтів. Виникають проблеми у формі SQL-ін'єкцій, ін'єкцій посилань, загальних та прихованих папок, проблем Javascript, експлуатації Blackhole та PHP-кодів.

Райан Джонсон (Ryan Johnson), старший менеджер з продажу Semalt , розповів у статті про кроки, спрямовані на те, щоб захистити ваш сайт WordPress від шкідливих програм та вірусів значною мірою.

1. Оновити все

Одним із найпоширеніших і найпростіших способів хакерів є крадіжка вашої інформації, якщо ви не оновлюєте свою операційну систему та антивірусні програми. Сайти WordPress повинні регулярно оновлюватися, оскільки вони гарантують, що у вас є сильна спільнота та виявлені можливі віруси та шкідливе програмне забезпечення. Після того, як ваша система або веб-сайт залякані, слід подумати про оновлення вашого веб-сайту WordPress з новою версією та встановлення останніх плагінів.

2. Видалити обліковий запис "адміністратора"

Видалення облікового запису адміністратора забороняє хакерів викрадати вашу особисту інформацію. У WordPress видалити цей обліковий запис не так важко. Замість цього ви можете ввійти з іншими іменами або іменами користувачів, а не адміністратором.."Ви завжди повинні вибирати унікальні та невідомі імена для входу на ваш веб-сайт.

3. Перевірте права доступу до файлів і папок

Якщо дозвіл вашого файлу встановлено на 774, це ознака того, що хакери намагаються викрасти ваш веб-сайт. Отже, слід встановити його як на 644, так і на 755 якнайшвидше, перш ніж буде занадто пізно, і ви втратите доступ до свого веб-сайту або блогу WordPress.

4. Завжди приховувати wp-config.php

Це специфічний тип файлу, який потрібно сховати, оскільки хакери можуть знайти і знайти його протягом декількох секунд. За замовчуванням він присутній у папці усередині вашої WordPress. Ви повинні перенести його з небезпечного місця в безпечну папку, оскільки WordPress автоматично перевірить його місцезнаходження.

5. Використовувати надійні джерела для ваших плагінів і тем

Ви ніколи не повинні завантажувати та встановлювати плагіни та теми з невідомих джерел. Це тому, що в більшості з них містяться віруси, шкідливі програми та спам-боти, які вводять вашу WordPress і можуть пошкодити ваш веб-сайт. Саме тому ви не повинні ризикувати продуктивністю вашого сайту, отримуючи теми та плагіни з невідомих джерел .

6. Безпечне підключення до вашого сервера

Ви завжди повинні використовувати SSH та sFTP, а не FTP, оскільки вони безпечно підключаються до вашого сервера. HTTPS - це найвідоміший та надійний спосіб здійснення транзакції грошей та передавання файлів в Інтернеті.

7. Резервне копіювання регулярно

Ви повинні регулярно резервувати свої предмети та дані. Резервування періоду не може дати вам ніякої користі. Коли ви використовуєте свій веб-сайт WordPress, переконайтеся, що ви зберігали ці файли десь у режимі офлайн.

November 28, 2017
7 кроків від Semalt для захисту вашого сайту WordPress від вірусів
Reply