Back to Question Center
0

7 переконливих порад від Semalt про те, як уникнути зловмисного програмного забезпечення

1 answers:

Не можна було б сказати, що Інтернет зробив наше життя легким. Це один з найкращих творінь і з'єднує нас з нашими друзями та членами родини по всьому світу. Доступ до інформації та спілкування з клієнтами дуже зручний для бізнесмена. В той же час Інтернет створив для нас багато проблем. Це тому, що багато хакерів залишаються активними цілодобово. Вони намагаються зламати ваші особисті рахунки та вкрасти ваші гроші.

Джек Міллер (Jack Miller), старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , визначає настанову, що є обов'язковим, щоб уникнути хакерських нападів.

1. Відкрийте лише довірені посилання та завантаження

Оскільки Інтернет затоплений інформацією та веб-сайтами, неможливо відкрити кожне посилання або вкладення. Ви не повинні відвідувати сумнівні та дорослі веб-сайти, оскільки вони можуть містити віруси та шкідливі програми. У той же час ви не повинні завантажувати програмне забезпечення із сумнівних джерел. Також важливо уникати неправомірних файлів та вкладень електронної пошти. Якщо ви не можете уникнути цих питань, ми рекомендуємо встановити потужне антивірусне програмне забезпечення та сканувати систему раз на день. Ви також можете спробувати додатки браузера, такі як Web of Trust (WOT).

2. Вимкнути HTML в листах

Одним з найпоширеніших способів розподілу вірусів та шкідливих програм є електронна пошта. Фактично хакери відправляють шкідливі електронні повідомлення потерпілим у значній кількості. Ці електронні листи запускають автоматичні скрипти HTML для залучення все більше і більше людей. Отже, важливо вимкнути HTML в електронних листах, щоб шкідливий вміст не відображався.

3. Не відкривайте небажані вкладення електронною поштою

Не слід відкривати небажані електронні листи та вкладення..Більшість хакерів надсилають привабливі електронні листи та намагаються залучати все більше людей. Майже всі клієнти веб-пошти сканують вкладені файли, перш ніж користувачі зможуть їх відкривати. У той же час, велика кількість клієнтських поштових служб на комп'ютері забезпечує автоматичне сканування шкідливих програм .

4. Розуміти, як працюють шахрайські та фішингові напади

Ви повинні розробити розуміння того, як працюють фішингові атаки та атаки. Вони можуть сховатися за вашими сповіщеннями Twitter або профілями Facebook. Деякі з них присутні у ваших листах: все підроблено. Не слід слідувати будь-яким посиланням, про який ви не впевнені. У той же час ви не повинні ділитися своїми банківськими реквізитами чи номером кредитної картки з невідомими особами в Інтернеті. Хакери можуть вкрасти вашу секретну інформацію та пароль. Вони також можуть переказувати гроші з одного банку на інший, використовуючи ваші особисті дані. Facebook і Twitter не надсилають нелегітимні сповіщення. Якщо хтось з вас контактує з цими платформами, ви не повинні надавати їм інформацію будь-якою ціною.

5. Не обманюйся тактикою лякання

Спробуйте усе своє, щоб триматися подалі від тактичних лякань, які присутні скрізь в Інтернеті, у всіх формах та формах. Не слід встановлювати анти-шкідливе, антивірусне та антишпигунське програмне забезпечення з невідомих веб-сайтів або джерел. Якщо ви не впевнені ні в чому, краще не пробувати. Щоб дізнатись більше про цю справу, вам слід пройти сторінки "MakeUseOf Best Of Windows" та "Linux Software". На сьогоднішній день хакери телефонують людям за своїми мобільними номерами і просять встановити програмне забезпечення та інструменти.

6. Сканування зовнішніх накопичувачів, підключених до комп'ютера

Якщо ви підключаєте зовнішні пристрої, такі як USB або DVD, переконайтеся, що вони не містять вірусів та шкідливих програм. Ви можете встановити антивірусне програмне забезпечення або антишпигунське програмне забезпечення, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті. Ви також можете сканувати диск, відвідавши "Мій комп'ютер" та "Сканування вибраних файлів" .

7. Зверніть увагу при встановленні програмного забезпечення

Найчастіше антивірусне програмне забезпечення та інструменти супроводжують необов'язкові встановлення, такі як додаткові функції, програми та панелі інструментів. Краще уникати всіх цих програм, оскільки вони можуть містити шкідливі речі. Замість цього, ви повинні вибрати індивідуальну інсталяцію та скасувати вибір усіх невідомих елементів .

November 28, 2017
7 переконливих порад від Semalt про те, як уникнути зловмисного програмного забезпечення
Reply