Back to Question Center
0

Більше не турбує. Semalt Expert знає, як боротися з трафіком трафіку за допомогою Google Analytics

1 answers:

Чіткі звіти та дані зображують багато чого, коли йдеться про інтернет-маркетинг. Отримання даних та статистичних даних, що не містять небажаного трафіку, трафік збоку та шкідливе програмне забезпечення, означає навички та професіоналізм, які використовуються для підтримки веб-сайту. Протягом останніх декількох тижнів B2B підприємства та невеликі організації стикаються з проблемою виключення трафіку та внутрішнього трафіку з своїх звітів.

На щастя, Google Analytics прийшла на допомогу після впровадження ефективних методів фільтрації, які використовують змінні та інформацію користувачів, щоб виключити небажаний трафік від відомих ботів і павуків. Наявність троянського вірусу, шкідливого програмного забезпечення та бот-трафіку дуже часто супроводжує дані кінцевих користувачів, доступні в Google Analytics .

Менеджер з успіху клієнтів Semalt , Ендрю Дьян, тут описує, чому диференціювання реального трафіку з бота та внутрішнього трафіку дуже важливе, коли йдеться про онлайн-маркетинг.

Вплив ботів і павуків на вашу статистику

Нещодавно Google внесла важливі оновлення до Google Analytics. Оновлення дозволяє маркетологам просто виключати павуків та ботів з ваших звітів та статистики. Наявність внутрішнього і бот-трафіку негативно впливає на ваші дані, присутні в веб-павутині та пошукових системах.

Google працює над фільтрацією файлів реєстру, шкідливих вірусів, відомих ботів і павуків. На жаль, інші способи трафіку, створені зловмисними опортуністами, можуть впливати на ваш сайт. і павуки представляють більше третини інтернет-трафіку. Перш ніж виключати трафік з вашого сайту, слід перевірити ім'я хоста трафіку, щоб уникнути реального трафіку .

Візьміть IAB на ботів і павуків

Інтерактивне рекламне бюро, міжнародна корпорація, яка надає маркетинговій індустрії процвітання в галузі, також виступає за необхідність блокування ботів і павуків від реального трафіку. Бюро складається з "Міжнародного списку павуків та ботів", списку, який висвітлює всі форми і види ботів і павуків, що впливають на реальний трафік у маркетинговій галузі. Щоб ваш список працював ефективно, ви повинні оновлювати щомісяця

Щорічно маркетологи та власники онлайн-бізнесу сплачують середню плату в розмірі 7000 доларів. Вартість залежить від того, чи підписаний клієнт на членство в IAB. Після підписки на IAB Google Analytics починає фільтрувати свої звіти та дані, здійснюючи комплексне порівняння відомих ботів і павуків та ваших хітів на веб-сайті. Перед тим, як запровадити це оновлення від Google, фірми та організації здійснювали ручну фільтрацію, деякі відомі боти та павуки отримують доступ до своїх даних і звітів.

Щоб виключити від вашого трафіку відомих ботів і павуків, відкрийте "Налаштування перегляду звітів" і увімкніть свій інструмент для запуску. Прокрутіть відображення відображуваних параметрів до нижньої сторінки та вмикайте фільтр ботів. Залежно від домену вашого веб-сайту, кількість трафіку починає знижуватися до більш реального числа. Навіть якщо число може містити фальшивий трафік, такий як внутрішній трафік, відомі боти та трафік павуків буде виключено з вашої статистики. Успіх вашого онлайн-бізнесу визначається зусиллями, спрямованими на досягнення ваших цілей. Підпишіться на членство в IAB і виключіть відомих павуків і ботів, які впливають на ваш звіт.

November 28, 2017
Більше не турбує. Semalt Expert знає, як боротися з трафіком трафіку за допомогою Google Analytics
Reply