Back to Question Center
0

Блокування Abc.xyz Реферал Спам - Професійні поради від Semalt

1 answers:

Abc.xyz - це відоме доменне ім'я, яке є власністю Alphabet Inc. Через невідомі причини це ім'я домену було називається спамом від Google Analytics. Таким чином, велика кількість веб-майстрів заблокувала її на постійній основі, і ви повинні робити те ж саме. Повідомляється, що abc.xyz заблоковано великою кількістю веб-майстрів по всьому світу. Це привласнило спам для даних Google Analytics за допомогою нереальних програм рефералу та незаконного трафіку. Не можна було б сказати, що це один з найбільш небезпечних сторонніх спам-сайтів, і його не слід відкривати за будь-яку ціну.

Джек Міллер, старший менеджер успіху клієнтів Semalt , говорить, що якщо ви відвідали цю URL-адресу, її посилання буде збережено у вашому браузері. Крім того, він спрямовує користувачів на веб-сторінки, які містять дивні повідомлення. Один з цих повідомлень читається так, як він прийшов із засновника та виконавчого директора Google, Ларрі Пейджа, але факт, що він не має нічого спільного з реальністю, і повинен бути закритий якомога раніше .

Блокування URL-адреси в Google Analytics

Ця конкретна URL-адреса використовує велику кількість тактик, щоб вона виглядала справжньою та легітимною..Багато людей приєднують його до своїх сайтів і вважають це хорошим рефералом, але це насправді немає. Це створює примарний трафік на ваш сайт, що завдає шкоди вашим даним щодня. Важливо заблокувати цю URL-адресу в Google Analytics самому ранньому. Ця URL-адреса не рекомендується великим веб-сайтам та постачальникам послуг, оскільки це пов'язано з великою кількістю фішингових атак. Хакери та спамери залучають людей до спаму для реферерів та виводять свої особисті дані. Abc.xyz є самим законним сайтом, але, коли він зв'язаний або пов'язаний з іншими веб-сайтами, він не може отримати їм хороших результатів.

Реферативні спамери

Метою і ціллю спамерів-реферерів є націлювання на дані та файли на ваших веб-сайтах. Вони намагаються залучити людей за допомогою ряду рекламних кампаній. Вони кажуть, що вони просувають ваш сайт і отримують якісні візити, але це не так. Майже всі реферативні спамери підвищують власний рейтинг результатів пошуку Google, створюючи зворотні посилання, вони використовують ваш веб-сайт для створення таких зворотних зв'язків і можуть створювати для вас проблеми. Вони скануються пошуковими роботами Google і роблять вигляд, що вони роблять роботу від вашого імені .

небезпека для вашого сайту

Abc.xyz спам-реферер Google Analytics має намір пошкодити ваш сайт і знищити його вимірювання в Інтернеті. Він заражає ваші дані та створює підроблені звіти. Наступним кроком є ​​надсилання підроблених візитів та звернень, щоб Google Analytics сумнівався у вас. Це зачіпає більшість ваших звітів і зменшує якість трафіку. Отже, дуже важливо заблокувати цей веб-сайт і не підписатись на свої пропозиції та пропозиції, незалежно від того, наскільки вони привабливі та чудові. Це дозволить вам отримати високий показник відмов і націлити свої ключові слова на рейтинг своїх власних сайтів. Щоб позбутися цього, ви повинні створити фільтри та блокувати його, налаштовуючи свої налаштування. Ви також можете створити фільтри виключення, щоб максимізувати ваш захист в Інтернеті.

November 28, 2017
Блокування Abc.xyz Реферал Спам & ndаsh; Професійні поради від Semalt
Reply