Back to Question Center
0

Досить сидіти з рефералом спаму? - Дотримуйтесь Довідників Семальта

1 answers:

Не можна було б сказати, що Google Analytics надзвичайно корисна для власників веб-сайтів, оскільки вона надає інформацію та уявлення про те, що відбувається на вашому веб-сайті та який тип трафіку він отримує. Google Analytics також допомагає оцінити кількість звернень, показників відмов, органічних чи неорганічних трафіку, а також найвідоміших та найбільш популярних сторінок вашого сайту. Дуже шкода, що реферал-спам потрапив в Google Analytics протягом останніх місяців, що означає, що ваші звіти будуть неточними та менш корисними. Останнім часом було знайдено велику кількість спам-адреси, які привертають увагу людей до руху трафіку.

Ось, Джек Міллер, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , дав короткі подробиці про те, як позбавитися від небажаної передачі Google Analytics .

Чи вплинули ваші повідомлення?

Багато людей збиваються з приводу того, як зрозуміти, що це стосується звітів. Перше, що потрібно помітити, це те, скільки переглядів ви отримуєте за день. Якщо ви бачите значну кількість переглядів, ніж очікувалося, це може бути ознакою того, що спам або хакери потрапили на ваш сайт. Ви повинні входити в Google Analytics, щоб перевірити деталі свого веб-сайту.

Як запобігти спрямування спаму?

Дійсно, Google Analytics намагається підібрати очікування власників веб-сайтів та веб-майстрів. Тим не менш, є шанси на те, що його потрапить спам-реферал. Щоб запобігти цьому, потрібно встановити відповідні плагіни та програмне забезпечення, які дозволяють позбутися підробного трафіку. Якщо хакери намагаються зламати свої імена користувачів і паролі, настав час змінити свої дані для входу до того, як це занадто пізно, і ви втратите більшу частину вашої інформації. Найчастіше хакери використовують спеціальні ідентифікатори та коди відстеження, щоб викрасти вашу особисту інформацію. Щоб запобігти їх нападам, потрібно створити на великій кількості фільтри та встановити відповідне програмне забезпечення, щоб ідентифікатор відстеження не вкрали. Ніхто не може видалити спам Google Analytics цілком, але ви можете створювати сегменти, щоб приховати свої дані та створювати деякі фільтри, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті.

Видалення спаму рефералів з ваших історичних даних

Настав час видалити спам-реферал зі своїх історичних даних. Для цього потрібно створити різні сегменти для різних сторінок. І, звичайно, не забувайте створювати резервні копії ваших файлів раз на тиждень. Обов'язково потрібно змінити пароль два рази на тиждень, і не забувайте використовувати сильні паролі, щоб хакери не могли їх угадати. По-перше, вам потрібно відфільтрувати збіг імен хоста та створювати унікальні домени. Наступним кроком є ​​додавання фільтрів на стільки сторінок, скільки можливо .

Виключити відомі боти

Важливо виключити відомі боти, оскільки вони можуть заразити ваш сайт протягом декількох хвилин. Деякі з ботів, про які відомо Google Analytics, можна легко фільтрувати та видаляти. Для цього ви повинні перейти до розділу адміністратора та змінити налаштування. Якщо ви дотримуєтесь усіх цих кроків, ви можете в значній мірі захистити ваш веб-сайт від спаму переспрямування Google Analytics .

November 28, 2017
Досить сидіти з рефералом спаму? - Дотримуйтесь Довідників Семальта
Reply