Back to Question Center
0

Експерт Take-Semal по спамам Google Analytics - Як його видалити

1 answers:

Спам і реферал-спам Google Analytics стали справжніми загрозами діючим компаніям на онлайнових платформах. Спамери користуються перевагами власників веб-сайтів, відвідуючи свої веб-сайти та керуючи трафіком на сайти, що знаходяться на зловмисних програмах. Щоб вижити в цифровому маркетингу , фірми та організації повинні очистити всіх підроблених відвідувачів зі звітів своїх веб-сайтів. Робота з шкідливим програмним забезпеченням, вірусом троянів та спамом Google Analytics є трохи складною, ніж це зображується зазвичай.

Як позбавитися спаму від спрямування примари, небажаних рефералів, що не належать до примару, і спам Google Analytics, створює фільтри та пильнує, видаляючи всі зловмисні файли та дані з вашого звіту. Встановлено цілий ряд інструментів, які допоможуть клієнтам легко позбутися від шкідливих програм і спаму .

Ігор Гаманенко, один з провідних експертів з Semalt , визначає керівництво щодо видалення спаму Google Analytics зі звітів.

1. Налаштування кількох представлень Google Analytics

Створення двох додаткових представлень даних Google Analytics, що складаються з мінімум трьох переглядів. Нова Google Analytics складається з одного представлення даних, яке в основному налаштовується за умовчанням. Наявність плану резервного копіювання вашої інформації захищається за те, що ваші дані потрапляють після впровадження нових змін.

Зробіть, щоб ваш стандартний вид виглядав як ваш головний перегляд. Перейменуйте всі дані веб-сайту в цьому режимі, щоб відфільтрувати та видалити спам Google, спам-програми Trojan і шкідливі програми. Додаткові створені перегляди повинні містити тестовий вигляд і нестандартний вигляд. Налаштуйте вихідний вигляд без будь-яких фільтрів або змін, а також вигляд, щоб протестувати зміни, внесені на ваш веб-сайт, перш ніж вносити зміни в режим перегляду за умовчанням .

2. Виявлення спаму за допомогою дійсних імен хостів

Виявлення спаму Google Analytics через назви вузлів набагато простіше. Ім'я хоста являє собою назву вашого веб-сайту. Щоб відфільтрувати фальшиві звіти, додайте зареєстроване ім'я хоста до вашого звіту. Інші назви вузлів ігноруються автоматично , Проте рекомендується уникнути фільтрування реального трафіку, оскільки це може негативно вплинути на ваш веб-сайт.

Створіть інший фільтр у своєму перегляді Google Analytics, який включає в себе трафік до вказаних імен хостів. Почніть з виконання свого тесту і дозволити йому працювати більше п'яти днів. Перевірте транзакції, щоб переконатися, що дані залишаються колишніми, оскільки ви відфільтрували фальшивий трафік. Створіть інший фільтр у головному вікні та введіть всі дійсні домени у фільтрі.

3. Фільтрувати спам-референтний привид

Більша частина вашого звіту Google Analytics складається з спаму рефералів примару та іншого шкідливого програмного забезпечення. Спрямований спам працює, щоб відправити підроблених відвідувачів на ваш веб-сайт. Щоб відфільтрувати реферал-спам у своїх звітах, створіть два фільтри та додайте всі реферати примару, знайдені у вашому списку. Завжди починайте зі свого вікна перевірки, щоб перевірити, як він працював, а потім застосуйте основний фільтр.

4. Виключення ботів

Google Analytics працює над методами автоматичного виключення всіх відомих ботів із ваших звітів. Створіть вікно перевірки та головне вікно, щоб відфільтрувати ботів.

5. Генеруйте сегмент, щоб відфільтрувати спам

Шкідливе програмне забезпечення та троянський вірус можуть дуже дратувати, коли вони проникають у ваш веб-сайт. Створіть нові фільтри, які виключатимуть зі списку ваших активних даних всі відомі спам-реферативні примари. Створіть сегмент, щоб перевірити свою історію та виключити зі своїх даних всі спам-реферування примару.

Спам-реферал і спам Google Analytics є реальною загрозою для власників веб-сайтів. Спам-реферал генерує фальшивий трафік на реальні веб-сайти з єдиною метою досягнення взаємодії та реального трафіку на своїх шкідливих веб-сайтах. Вірус, такий як Троян та шкідливе програмне забезпечення, широко використовувався спамерами для створення реального трафіку. Дотримуйтесь вищезгаданих кроків, щоб вилучити зі звіту спам-реферал та спам Google Analytics .

November 28, 2017
Експерт Take-Semal по спамам Google Analytics - Як його видалити
Reply