Back to Question Center
0

Хитрощі для зупинки шкідливих програм і спаму - Semalt Експерт

1 answers:

Спливаючі вікна та спам - це звичайна зустріч у сучасному користуванні інтернетом. Спливаючі вікна можуть надходити з законних компаній, які мають певну причину і причину. Тим не менш, деякі спливаючі вікна можуть надходити від шкідливих програм або деяких інших типів троянів, які можуть бути присутніми в системі. Який би джерело не було, ви повинні дбати про спливаючі вікна. Деякі з них можуть містити віруси, які можуть призвести до численних злих дій потерпілого .

З іншого боку, Нік Чайковський, старший менеджер успіху клієнтів Semalt , стверджує, що спам - це спільна проблема, з якою стикаються більшість користувачів електронної пошти. Повідомлення від спаму походять від осіб, які можуть мати погані наміри жертви. У більшості випадків спам містить трояни, присутні в їхніх листах, а також інші шкідливі посилання. В інших випадках люди надсилають повідомлення, що містять спам, для викрадення комп'ютера жертви та обробки їхніх даних .

Як працює спливаючі вікна та спам

Шкідливе програмне забезпечення може бути присутнім у спливаючій поштці навіть спаму. В інших випадках деякі шкідливі програми, які вже присутні на комп'ютері, можуть викликати інші спливаючі вікна. Шкідливе програмне забезпечення може також бути кодом, який може бути присутнім у тексті повідомлення електронної пошти. Крім того, спам-повідомлення також можуть створювати шкідливі програми, як вони виконують свої системи. Наприклад, користувачі Microsoft Outlook можуть мати атаку зламу, коли вони попередньо переглядають зображення, присутні у своєму коді.

Натискання спливаючого вікна може означати встановлення шпигунського програмного забезпечення. Спливаючі вікна можуть бути різними: наприклад, на екрані вони можуть мигати, як тост повідомлення, вони можуть з'явитися одразу після переміщення курсор миші над меню або навіть атака масових спливаючих вікон, це може призвести до появи кількох оголошень. Незалежно від типу шкідливого програмного забезпечення, важливо не натискати його. Натискання трояна може викликати різні сценарії, які можуть виконувати багато хакі.

Способи попередження шкідливих програм

Важливо забезпечити безпеку при роботі з електронними листами. Наприклад, важливо не відкривати вкладення чи текстові повідомлення з джерел, які не є зрозумілими. Крім того, деякі відправники є відомими мошенниками, відомими самим постачальникам електронної пошти. Не приймайте швидкі пропозиції, а також отримуйте багаті схеми. Це деякі дешеві способи, якими ці кібер-злочинці використовують для зловживання людьми. Нарешті, не натискайте посилання, які містять спам-повідомлення, такі як кнопка скасування підписки. Ця помилка лише підтверджує вашу адресу електронної пошти хакерам, відкриваючи двері для подальших атак.

Запобігання спливаючих вікон та їх пошкодження

Більшість спливаючих вікон з'являються через вплив певного шпигунського програмного забезпечення. У результаті дуже важливо позбутися деяких програм-шпигунів, які можуть викликати спливаючі вікна. Наприклад, уникайте натискання будь-якого спливаючого вікна. Не намагайтеся навіть закрити спливаюче вікно, натиснувши кнопку закриття. Замість цього скасуйте його з системного лотка .

Оновлення операційної системи, а також антишпигунського програмного забезпечення може означати багато успіхів. Наприклад, антишпигунське програмне забезпечення може захистити деякі віруси, присутні в системі. Важливо також підвищити параметри безпеки браузера. Збереження веб-сайтів, чия безпека незрозуміла, може врятувати її від нападу шкідливих програм.

November 28, 2017
Хитрощі для зупинки шкідливих програм і спаму & ndаsh; Semalt Експерт
Reply