Back to Question Center
0

Інструкції з Semalt про те, як знищити спам-реферал Google Analytics

1 answers:

Яке джерело спаму для рефералів?

Відповідна відповідь - "боти". Зворотний вміст, створений кодерами, має намір переглянути та змінити веб. Проте Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , стверджує, що не всі боти "жахливі". Наприклад, Google використовує боти для передачі в Інтернеті. У будь-якому випадку, страшні боти надзвичайно дратують в світлі того факту, що вони можуть зробити такий великий обсяг роботи за короткий проміжок часу.

Інший вид спам-бот відвідує ваш веб-сайт. Вони можуть створювати контрафактні записи, подавати ваш сайт або виконати щось унікальне, і вони залишають слід, що ви можете спостерігати. Вони є більш ризикованими, оскільки вони можуть бути руйнівними для вашого сайту і навіть позбавити вас безпеки.

Так, який вихід?

На щастя, Google наводить посилання на те, що вона вивчає загальну відповідь для спам-ботів, знайдені в аналітиках.

Одним з підходів до затвердження є натискання прапорця "Канали відомих ботів і паростки" .

Щоб розпоряджатися відпочинком, потрібно зробити інший погляд за допомогою каналу. Зробіть рушійну частину, і це дасть вам можливість побачити вашу справжню інформацію з каналом, який також пов'язаний.

Наразі розпоряджатися ботами, які дійсно відвідують ваш сайт, шукати типовий "враження". Наприклад, перейдіть до групи глядачів> Інновація> Область системи, і ви зможете побачити Інтернет-провайдера, який користуються вашими гостями під час відвідування вашого веб-сайту.

У будь-якому випадку клієнти, які не є людьми, будуть використовувати такі речі, як кооперативи для хмарних спеціалістів та телекомунікації рівня 1. Ви також можете сортувати вилучення, щоб побачити ті фюнг-системні прогалини (наприклад, "Googlebot"), які не інвестують ніякої енергії на ваш сайт.

Тим часом просто прохання на тих, хто швидко пропускає, і розміщуйте їх у регулярному виразі. У випадку критичної ситуації зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо найкращий спосіб допомогти вам.

November 28, 2017
Інструкції з Semalt про те, як знищити спам-реферал Google Analytics
Reply