Back to Question Center
0

Корисна практика від Semalt - Як звільнити ваш офіс від шкідливих програм

1 answers:

В усіх галузях промисловості уникнення шкідливих програм є однією з основних проблем. Захист ваших даних та інформації може здійснюватися за допомогою ряду програм та програмного забезпечення. Починаючи свої веб-сайти та сторінки соціальних мереж все більше і більше компаній, їм стало потрібно запобігати шкідливі програми та вірусні атаки. Зловмисне програмне забезпечення називається антивірусним програмним забезпеченням, яке включає в себе шпигунські програми, віруси, атакуючі засоби та інші небезпечні програми.

Наступні поради, намічені Майклом Брауном, менеджером з успіху клієнтів Semalt , можуть допомогти вам у значній мірі запобігти шкідливі програми та віруси.

Використовуйте складні паролі

Одним із основних способів позбавити людей є те, що вони використовують звичайні та прості в уяві паролі. Дуже важливо використовувати складні паролі та змінювати їх на регулярній основі. Не слід використовувати назву вашого вихованця, своєї матері, батька, друга чи дату народження. Замість цього, ви повинні використовувати мінімум десять символів з комбінацією великих та малих букв, а також цифр. Щоб забезпечити безпеку вашої мережі, ви повинні змінити свій пароль один чи два рази на тиждень і не зберігати свою реєстраційну інформацію на вашому комп'ютері .

Стань розумнішим серфер

Для кожної людини, яка використовує Інтернет, важливо стати мудрим і розумним. Будьте обережні під час перегляду веб-сайтів. Різні гіперпосилання та посилання можуть містити шкідливе програмне забезпечення та віруси. Не слід натискати на спливаючі посилання та ніколи не відкривати вкладення електронної пошти..Під час користування вашими улюбленими веб-сайтами, ви не повинні потрапити в лову від реклами і ніколи не повинні натискати на них. Добре мати на увазі, що більшість веб-сайтів та електронних листів обіцяють призи та гроші на огляд. Ви не повинні обманюватися ними, оскільки вони ні до чого негідні .

Дивитись, що ви завантажуєте

Ви завжди повинні перевіряти та збалансувати свої звички завантаження. Що я хочу сказати, це те, що ви не повинні завантажувати та встановлювати все, що виглядає недостовірним. Це тому, що хакери завжди там, щоб викрасти вашу особисту інформацію та отримати доступ до ваших даних. Джерелами, які в основному атакуються вірусами та шкідливими програмами, є спливаючі вікна. Деякі спливаючі вікна дозволяють користувачам встановлювати та завантажувати свої елементи.

Дозвольте мені сказати вам, що вони містять віруси та шкідливе програмне забезпечення та можуть призвести вас до страждання в Інтернеті. Якщо хтось просить вас завершити обстеження, ви ніколи не повинні робити це, оскільки ви можете зосередитись на інших питаннях. У той же час ви ніколи не повинні натискати рекламу веб-сайту. Просто тому, що оголошення виглядають законними, це не означає, що вони добре підходять. Навіть деякі оголошення Google AdSense можуть спричинити проблеми для вашого комп'ютера або мобільного пристрою. Саме тому ви не повинні натискати рекламу за будь-яку ціну, навіть якщо хтось пропонує вам гроші в цьому відношенні.

Ще один підказка полягає в тому, що ви не повинні завантажувати та встановлювати безкоштовні ігри. Для фанатів Candy Crush погана новина полягає в тому, що її останні версії можуть містити віруси. Саме тому ви не повинні завантажувати ці ігри, коли вони доступні безкоштовно. Нарешті, будьте обережні з вашими медіаплеєрами, оскільки вони можуть містити шкідливе програмне забезпечення та віруси. Непросто встановити мультимедійні плеєри з невідомих джерел. Замість цього ви можете завантажувати та встановлювати їх з офіційних або справжніх веб-сайтів.

November 28, 2017
Корисна практика від Semalt & ndаsh; Як звільнити ваш офіс від шкідливих програм
Reply