Back to Question Center
0

Місяць шкідливі програми атакували маршрутизатор Linksys? - Semalt знає, як виправити цю проблему

1 answers:

Існує шкідлива атака з назвою "Місяць", яка атакує традиційні маршрутизатори, такі як Linksys. Це зловмисне програмне забезпечення може скомпрометувати стан безпеки комп'ютерів та переглядати на рівні користувача.

Ліза Мітчелл, менеджер із успішності клієнтів Semalt , зазначає, що маршрутизатори Linksys, а також їх точки бездротового доступу піддаються цій вразливості, і це може призвести до втрати вашого веб-сайту чи клієнтів. інтернет-шахрайства.

Шкідливе Місяць

Зловмисне програмне забезпечення Місяця отримує свій потенціал від того, як він обходить автентифікацію. Це дає змогу ввійти, не маючи у своєму розпорядженні адміністративними повноваженнями. Якщо звернутися до інфікування шкідливих програм, маршрутизатор Linksys починає завантаження всього порту з численними порти 80 та 8080 вихідного трафіку. Там виникає деяка суттєва активність даних, що робить ваше інтернет-з'єднання повільним. Комп'ютери можуть отримати інфекцію, що також робить їх обробку та продуктивність процесора повільною .

Як уникнути зловмисного програмного забезпечення Місяця

Шкідливе програмне забезпечення місяця компрометує безпеку підключення до Інтернету. У результаті, завжди важливо включити процедуру або критерій для позбавлення цієї інфекції від маршрутизатора. Є кілька кроків, які люди можуть дотримуватися, щоб вийти:

  • Доступ до веб-настройки маршрутизатора. Важливо відвідати їх веб-сайт та отримати таку інформацію, як модель, серійний номер, IMEI, а також іншу відповідну інформацію..Деякі маршрутизатори мають цю посилання на зворотній стороні панелі.
  • Переконайтеся, що маршрутизатор Linksys має останню прошивку. Якщо це не так, під час роботи над оранжереєю або прошивки спалах може вирішити цю проблему. Компанія Linksys продовжує оновлювати прошивку для боротьби з деякими з технік хакерів, які можуть проникнути в неї.
  • Перейдіть на вкладку адміністрування. Вкладка "Адміністрування" знаходиться у верхньому правому куті поруч із списком версій прошивки. Отримавши останню прошивку, натисніть цю вкладку, щоб перейти до наступного кроку. Переконайтеся, що на прапорець керування доступом віддаленого керування перевірка встановлена ​​на "Вимкнено"
  • .
  • Після цього натисніть вкладку Безпека. На цьому етапі ви отримуєте певну гнучкість, щоб налаштувати деякі заходи безпеки свого маршрутизатора. Поставте прапорець "Фільтрувати анонімні запити Інтернету". Якщо він вже знаходиться у виборі, ви можете залишити це таким чином. Деякі останні прошивки Linksys мають цей параметр за замовчуванням
  • .
  • Збережіть настройки маршрутизатора. Після збереження конфігурації необхідно вимкнути маршрутизатор. Для цього відключіть його від джерела живлення та знову підключіть його. У результаті маршрутизатор очищає кеш-пам'ять. Він також позбудеться шкідливого програмного забезпечення, яке могло б бути в його роботі.

Висновок

Наявність шкідливого програмного забезпечення у вашому маршрутизаторі також може стати під питанням безпеку вашого перегляду веб-сторінок. Важливо перевірити, чи ваш Linksys маршрутизатор захищений від вірусів. Деякі способи виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення з цього маршрутизатора знаходяться в цьому журналі. Перезавантаження маршрутизатора, а також очищення кешу за допомогою перезавантаження може допомогти усунути деякі шкідливі програми. Ви можете зробити свій веб-переглядач безпечним, а також швидко підключатись до Інтернету.

November 28, 2017
Місяць шкідливі програми атакували маршрутизатор Linksys? - Semalt знає, як виправити цю проблему
Reply