Back to Question Center
0

Нав'язливі трюки від Semalt - Як заблокувати спам-реферал Google Analytics

1 answers:

Спам-реферал Google Analytics стає все більш популярним в останні місяці через його несприятливі наслідки. Це має можливість послабити ваші сайти та їх автентичність протягом декількох хвилин. Спам-референт відбувається, коли ваш веб-сайт отримує велику кількість підроблених звернень та спам-ботів. Ви можете відчути, що це законні хіти, але насправді вони не є. Спам-реферал Google Analytics - це те, що вам потрібно звернути увагу якомога раніше. Це призведе до серйозного трафіку на вашому сайті, але це ні до чого і може призвести до того, що Google відключить ваш AdSense. Це не дозволить вам заробляти гроші в Інтернеті як маркетолог або бізнесмен.

Френк Абагнале, один з провідних фахівців Semalt , описує деякі секрети блокування рефералів спаму.

Перевірте свою Google Analytics щодня

Важливо перевірити свою Google Analytics і підготувати свої звіти щодня. Якщо ваші результати, як видається, незнайомі або ви вважаєте, що ваш сайт отримав фальшивий трафік, настав час вживати заходів. Якщо ваш сайт отримує непарний трафік, слід подумати про блокування спаму рефералів Google Analytics та всіх тих IP-адрес, звідки з'явилися ці реферальні програми. Люди, які запускають такі веб-сайти, знають, як отримати свої URL-адреси у ваших даних Google Analytics. Для цієї мети використовують цілий ряд різноманітних технік, які варіюються від зловмисних до хибних..Найчастіше їхня мета полягає в тому, щоб отримати на вашому сайті підроблені візити та трафік, які ви вважаєте законними. На підставі своїх записів вони можуть пошкодити ваш сайт та розблокувати його статті. Один з найпростіших способів позбутися від них - це дозволити ваші файли cookie. Вставляйте файли cookie на ваш сайт і завжди отримуйте інформацію від користувачів, їх профілів та їх пристроїв, коли вони відвідують ваш сайт.

Навіть тоді, коли вони виглядають законними та надійними, допомагаючи вам прийти на першу сторінку Google, ви ніколи не повинні покладатися на них і їх результати. Вони нададуть вам спеціальні коди та попросять вставити ці коди на ваш сайт. Важливо залишатися в усьому від такої тактики та хитрості.

Як відфільтрувати спам-реферал Google Analytics

Під час блокування всіх цих сайтів можна фільтрувати спам-реферал Google Analytics: монетизація, перевірка позицій, захист від правок-файлів, перевірка правопорядку, соціальні кнопки, виправлення помилок веб-сайту, ключові слова -моніторинг-успіх, безкоштовний відео-інструмент, магічний дім, власний магазин, сайт-аудитор та інші.

Хороша новина полягає в тому, що ви можете заблокувати реферал-спам на регулярній основі. Ви також можете налаштувати свої налаштування, щоб запобігти їх прибуття в майбутньому. Дозвольте мені тут сказати вам, що більшість рефералів спаму фактично не відвідують ваш сайт. Фактично це спосіб обманути ваших AdSense і Google Analytics. Привітання означає, що ваш сайт не отримує реальних людей, щоб читати та перевіряти ваш вміст. Таким чином, це може вплинути на ваші загальні сеанси, час на веб-сайті, показник відмов та рейтинг конверсій. Більшість власників сайту вважають, що спам-реферал Google Analytics є зручним для користувачів, але насправді це не так. Кожен день він заражає сотні і тисячі веб-сайтів, і від цього неможливо позбутися. Що ви можете зробити, це заблокувати їх IP-адреси та створювати фільтри. Google надав своїм користувачам інструмент розробника, названий як Протокол вимірювання. Ви можете використовувати цей інструмент, щоб перевірити, чи ваш сайт отримує законний трафік чи ні .

November 28, 2017
Нав'язливі трюки від Semalt & ndаsh; Як заблокувати спам-реферал Google Analytics
Reply