Back to Question Center
0

Поради від Semalt: альтернативи отримання точних даних у Google Analytics

1 answers:

Точність ваших статистичних даних, даних та звітів у Google Analytics більше означає вашу бізнес-ідею та досвід. У маркетинговому контенті, боти, сканери та павуки негативно впливають на дані користувача без їхньої згоди. Френк Абагнале, менеджер з успішності замовників Semalt , каже, що виключені фільтри в основному використовуються власниками бізнесу, щоб обмежувати трафік внутрішнього та бота з відвідування сайтів.

Спамери використовують спрямований спам, шкідливе програмне забезпечення та троянський вірус для генерування трафіку на ваш сайт. У більшості випадків, опортуністи підробляють свою ідентичність, щоб бути розглянутими як великі сайти відвідування вашого сайту. Для того, щоб допомогти контент-маркетологам, а власники бізнесу відрізняти фальшивий та законний трафік, було створено різні інструменти та методи. Перед блокуванням ботів рекомендується зазначити, що існують як хороші, так і погані боти .

аспекти, що використовуються для фільтрування ботів та внутрішнього трафіку

Для відфільтрування шкідливих веб-сайтів та фальшивого трафіку використовується низка аспектів. Такі аспекти включають імена хостів, постачальників послуг, місцеположення та IP-адресу. Наприклад, маркетолог може використовувати фільтр з дійсним іменем хоста, щоб відфільтрувати реферер примар і трафік..Використовуючи доведені методи для фільтрації шкідливих програм, вірусів для троянських програм та примарного трафіку, рекомендується.

Google Analytics в основному зберігає не фільтровані дані та записи. Після запиту конкретного звіту Google Analytics переглядає ваші дані, відфільтровує примарний спам і трафік трафіку, перш ніж надсилати вам звіт. Специфічні звіти переважно завантажуються шляхом додавання розширених сегментів або додавання основних параметрів.

Вплив відфільтрованих даних у ваших звітах

Google Analytics використовує алгоритм вибірки для фільтрації та вибірки ваших даних. Відфільтрування даних виконується шляхом створення трьох переглядів, що включає в себе представлення за замовчуванням, тест і основний вид. Маркетологи із наміром повністю відфільтрувати трафік від своїх сайтів рекомендують не надсилати дані в Google Analytics .

Менеджер тегів Google допомагає клієнтам розподіляти трафік як на внутрішньому, так і на зовнішньому трафіку, перш ніж надсилати його в Google Analytics. Нижче наведено покроковий посібник про те, як дані надходять у Google Analytics:

  • Відвідувачі та клієнти клацнули вашу сторінку
  • Завантаження Менеджера тегів Google (GTM)
  • Менеджер тегів запускає тег Google Analytics
  • Ваш перегляд сторінки надсилається в Google Analytics
  • Google Analytics відкриває вашу сторінку та запускає фільтри на ваших сторінках
  • Перегляд сторінки з'являється в перегляді Analytics

Проте оновлений процес включає лише перші три етапи. На думку експертів, використання Менеджера тегів Google має великі переваги та переваги в порівнянні з Google Analytics. Що стосується бізнес-можливостей, таких як маркетинг, реклама, опитування та комерція, Менеджер тегів Google допомагає маркетологам виконувати поширені завдання. Захистіть свої точні дані від ботів і внутрішнього трафіку та отримуйте величезні прибутки у вашому бізнесі. Менеджер тегів Google відіграє важливу роль, допомагаючи користувачам блокувати несанкціонований трафік, шкідливе програмне забезпечення та вірус-троянд, які роблять спроби їхніх облікових записів і веб-сайтів. Менеджер використовує інформацію та змінні, щоб заблокувати небажаний трафік.

November 28, 2017
Поради від Semalt: альтернативи отримання точних даних у Google Analytics
Reply