Back to Question Center
0

Поради з Semalt про те, як виключити кілька доменів і спамерів рефералів зі статистики Google Analytics

1 answers:

У світі цифрового маркетингу внутрішній трафік, шкідливе програмне забезпечення та спамери-реферали стали справжньою загрозою для малих організацій. Маркетологи працюють в режимі онлайн-бізнесу з єдиною метою досягнення великих доходів у довгостроковій перспективі. Однак їхні мрії були закриті троянським вірусом, шкідливим програмним забезпеченням та фальшивим трафіком, який відправлено на свої сайти спамерами. Представлення статистики повного внутрішнього та фальшивого трафіку може бути такими незручностями .

Ник Чайковський, старший менеджер з питань успішності клієнтів Semalt , зазначив, що були запропоновані різні методи та методи, які допоможуть маркетологам та власникам веб-сайтів відвернути та відфільмувати спам-реферал Google Analytics. Виключення декількох доменів із вашої статистики та звіту стало однією з простих завдань, які можуть бути виконані на онлайн-платформах. Проте для того, щоб техніка працювала на вашому веб-сайті, потрібна пильність та належна реалізація.

Використання спеціальних фільтрів для виключення кількох доменів з вашого звіту

Ряд регулярних виразів підтримується спеціальними фільтрами. Коли мова йде про відповідність декількох доменів за допомогою окремих фільтрів, найкращим варіантом є переведення методу роботи з заздалегідь визначених фільтрів на власні фільтри. Раніше власники веб-сайтів зробили зауваження про те, як важко було фільтрувати кілька доменів, які продовжували з'являтися у вашому звіті кожну хвилину..

Як фільтрувати спамери в статистиці Google Analytics?

  • Додати назву фільтра та назвіть його так, як вам подобається. Наприклад, "Сайти-спам".
  • Додати тип фільтра. У нашому випадку працюйте з "Custom" фільтром
  • Створіть кнопку "Виключити"
  • Додати поле фільтра. "Реферал" є найбільш прийнятним у цьому випадку
  • Внесіть свій шаблон фільтра
  • Натисніть кнопку "Застосувати фільтр до перегляду". Застосувати фільтр до всіх даних веб-сайту.

Спамерів-реферерів, як тільки ви переглядаєте статистику Google Analytics, подвоїтимуть кількість зареєстрованих відвідувачів на вашому сайті. Приховування відомих спамерів, зловмисного програмного забезпечення, вірусів-троянів та інших загроз у налаштуваннях Google Analytics не допомагає.

Щоб не стати жертвою спамерів-реферерів та внутрішнього трафіку, встановіть WordPress на свій комп'ютер і оновіть його. У більшості випадків відвідування невідомих веб-сайтів призводить до розповсюдження спамерів та вразливостей шкідливих програм, а також уникає відвідування сайтів, якщо ви не використовуєте текстові веб-переглядачі. Інші методи були застосовані, щоб заборонити спамерів-спамерів отримувати доступ до свого сайту та контролювати його. На думку експертів, спам-спамери або хакери мають тенденцію використовувати підроблені імена хостів для доступу або відвідування вашого сайту. Створення дійсного фільтра імені хоста не тільки блокує спамери від впливу на ваш веб-сайт, але також запобігає впливу погроз та шкідливих програм на ваш сайт .

Аналітична статистика Google, яка не містить спамерів-реферерів та внутрішній трафік, приносить велику пильність. Вам не потрібно додавати нескінченні фільтри для блокування зловмисних хакерів і спаму реферерів. Додавання дійсного фільтра веб-вузла виключає кілька доменів та хакерів, які намагаються скористатися вашою інформаційною безпекою. Спам-сповіщення виходить з-під контролю та витрачає багато часу та грошей.

November 28, 2017
Поради з Semalt про те, як виключити кілька доменів і спамерів рефералів зі статистики Google Analytics
Reply