Back to Question Center
0

Semalt: чому & як виключити внутрішній трафік веб-сайту з Google Analytics

1 answers:

Google Analytics надає великі переваги своїм користувачам. Це дозволяє вам отримувати доступ до статистики, обширних та оперативних даних, щоб ви могли надати нову перевагу своєму бізнесу. Ви можете зробити вашу аналітику Google кращою та всеосяжною. Для цього вам доведеться внести деякі зміни в обліковий запис і виконати кілька кроків. Одна з основних можливостей, яку ви можете зробити, полягає в тому, щоб скорегувати вашу Google Analytics таким чином, щоб вона давала вам лише законний трафік. Ви можете генерувати безліч переглядів і вести через цю програму. Не можна виключати коригування своєї Google Analytics. Ви повинні створити фільтри та забезпечити, щоб ваш трафік веб-сайту був найвищої якості .

Джейсон Адлер, Клієнт Успіх менеджер Semalt Цифрові послуги, забезпечує цінне рішення в цьому відношенні.

Створити новий вигляд

Перше, що потрібно пам'ятати, - це те, що ви створюєте новий вигляд для кожного домену. Дозвольте мені сказати вам, що неможливо змінити фільтри Google Analytics, тому ви повинні створити їх з великою обережністю та повною увагою. Не слід забувати, що фільтри впливають на всі дані, зібрані в Google Analytics..Це може прямо або побічно вплинути на ваші погляди та кількість звернень, отриманих вашим веб-сайтом. Якщо ви не бажаєте фільтрувати всі дані веб-сайту, вам потрібно перейти до розділу адміністратора та натиснути опцію мінус трафік. Після того, як ви це зробите, ви можете натиснути кнопку перегляду створення, щоб розпочати .

Створення нових фільтрів

Після налаштування своїх поглядів наступним кроком є ​​створення нових фільтрів. Для цього ви повинні перейти до розділу адміністрування та натиснути на фільтр. Дуже важливо створити фільтри, оскільки це гарантує здоров'я та покращення вашого сайту. На початку ви, можливо, не зможете створювати відповідні фільтри, але ви можете зробити це, як тільки ви будете робити певну практику та знати, як перейти на наступний рівень. Ви не повинні забувати ввести IP-адресу своєї компанії, щоб вона не заблокована. Ви також повинні вказати IP-адреси, які ви не хочете заблокувати в майбутньому. Це полегшить роботу, і ви зможете запобігти надходженню підроблених переглядів та хітів.

Насолоджуйтесь своїми відфільтрованими даними

Після того, як ви зробили наведені вище коригування, вам легко буде насолоджуватися успіхом. З новим або старим веб-сайтом ви отримаєте переваги в оцінці та аналізі даних, які є зручними для сайту, і можуть підтримувати стратегії та цілі вашої компанії. На початку це буде непросто. Отже, вам доведеться витратити додатковий час на вивчення нових речей. Спеціальні дані можуть полегшити прийняття правильних рішень. Це також зменшує час, який ви витрачаєте на сайті, і може створити для вас багато фільтрів. Не тільки це, але і ви зможете краще зрозуміти, як ваші відвідувачі та клієнти використовують ваші властивості або ваші веб-сайти. Добре також проаналізувати та оцінити, наскільки ефективними є ваші маркетингові стратегії. Найкраще, що Google Analytics допомагає вам багато чого з приводу переглядів та створення фільтрів.

November 28, 2017
Semalt: чому & як виключити внутрішній трафік веб-сайту з Google Analytics
Reply