Back to Question Center
0

Semalt: Ефективні способи виключення внутрішнього трафіку в Google Analytics

1 answers:

Одне з найпростіших помилок, які компанії, агентства та приватні особи не помічають при підрахунку їх щомісячного номера, це включення їх трафіку на веб-сайти своїх клієнтів. Це може здатися незначним, але він має величезну роль у рейтингу конвертації, оскільки він збільшує трафік, який вони отримують від відвідувачів.

Існує кілька способів, зазначених Ендрю Діганом, Керуючим успіху клієнтів Digital Services (Semalt) , які можна використовувати для пом'якшення цієї проблеми. Вони варіюються від простих установок до тих, що вимагають розробників ресурсів для реалізації. Одна справа запам'ятати - завжди мати окремий обліковий запис аналітики, де можна зберігати всі необроблені дані як резервну копію.

Плагін веб-переглядача відключення Google Analytics

Це найпростіше здійснити. Усім користувачам, яких потрібно заблокувати, потрібно завантажити та встановити додаток для відключення Google Analytics. Після встановлення вони більше не зможуть надсилати свої дані відвідувача до аналітики. Він працює, забороняючи GA JavaScript надсилати інформацію про відвідування. Це, однак, не дозволяє користувачеві вибрати, яка інформація заблокована. Тому, якщо є інформація, яка потребує передачі інформації про відвідування, вимкніть розширення .

Установіть надбудову на всіх профілях користувачів, браузерах та на всіх пристроях, які мають доступ до веб-переглядача. Крім того, пам'ятайте, що надбудова ввімкнена для всіх профілів. Тому, якщо поточний профіль використовується, те, що виконується тестами, змініть на інший профіль або вимкніть надбудову, щоб перевірити, чи правильно працює відстеження.

# 2 користувацьких фільтрів на основі IP

Одиночна IP-адреса :

Перейдіть на вкладку Адміністратор в GA і виберіть фільтри. З цього вибирайте додавати новий фільтр із вкладки фільтра. Звідси вставте спеціальний фільтр за допомогою єдиної IP-адреси. Після налаштування параметрів натисніть кнопку "Зберегти", а потім вийти..

Діапазон IP-адрес:

Виконуйте таку ж процедуру для окремих IP-адрес. Однак після вибору нового фільтра виберіть тип фільтра в спеціальному фільтрі та виключіть IP у полі фільтра виключення. Нарешті, вставте діапазон для IP у шаблон фільтра .

# 3 Користувальницькі фільтри на базі ISP

Виключення трафіку з Інтернет-провайдера може здійснюватися за допомогою попередньо визначеного або спеціального фільтра. Точно так само можна ігнорувати ISP від ​​GA. Вона або використовує домен Інтернет-провайдера або організацію Інтернет-провайдера. Різниця полягає в тому, що мова йде про зареєстроване ім'я відповідно до питання ISP, а інший - географічний домен провайдера. Заздалегідь визначений фільтр дозволяє працювати тільки з доменом Інтернет-провайдера.

Інтернет провайдер Область:

Використовуйте ту саму процедуру для діапазону IP-адрес, використовуйте попередньо визначений фільтр у типі фільтра, а потім виключіть домен ISP .

Організація Інтернет-провайдера:

Тип фільтру повинен бути власним фільтром, а потім виключити організацію інтернет-провайдера у полі фільтра. Потім вставте свій домен в "з домену Інтернет-провайдера".

# 4 Встановіть Cookie JavaScript

Два способу використання - _setVar і _setCustomVar . Різниця між цими двома полями полягає в тому, що _setVar використовує поле User Defined Filter, а останнє не може. _setVar дозволяє користувачеві встановлювати фільтр профілів, який вони можуть використовувати для виключення особистого трафіку. Альтернатива _setCustomVar використовує розширені сегменти, які дозволяють фільтрувати трафік. Це означає, що дані, які він фільтрує, надходять після того, як вони проходять через GA.

_setVar : встановити спеціальний фільтр у типі фільтра, це поле, яке визначається користувачем, і використовувати шаблон фільтра як працівник .

_setCustomVar : виключити користувальницьку змінну (ключ 1), а потім вибрати ті, які точно відповідають роботі. Потім додайте користувальницьку змінну (значення 01) і точно відповідає Так .

November 28, 2017
Semalt: Ефективні способи виключення внутрішнього трафіку в Google Analytics
Reply