Back to Question Center
0

Semalt Експерт: чому з'являється шахрайство в Інтернеті?

1 answers:

Інтернет-шахрайство стало серйозною загрозою для галузі електронної комерції. Як правило,веб-майстри усвідомлюють ризик шахрайства, коли вони отримують перший відмову. Хоча ця форма шахрайства є загальноприйнятою у багатьох регіонахсвіту, США несуть тягар більшої частини втрат від онлайн-шахрайства.

Шахрайство в Інтернеті є загальним з різних причин. Макс Белл, менеджер з успіху клієнтів Семальт ,підготував найважливіші факти, що стосуються онлайн-шахрайства, з метою допомогти вам впоратися з нападами.

Дані про вкрадені кредитні картки легко придбати. Інтернет-шахрайство не є високим пріоритетомпитання про перелік правоохоронних органів, оскільки збір достатніх доказів і ресурсів для переслідування таких випадків важко. Якв результаті обвинувачення дуже рідко.

Як працює онлайн-шахрайство

Стадія 1:

Інформація про кредитну картку вкрадена одинокими кіберзлочинцями або великою мережеюпрофесійних хакерів.

Як правило, окремі хакери або кримінальні синдикати атакують підприємства та організаціїотримати будь-яку форму фінансових чи особистих даних. Отримавши необхідні дані, вони продають його на чорному ринку. Чим більше даниххакери мають про власника картки, чим вище ціна інформації на чорному ринку.

Стадія 2:

Вкрадені дані продаються третій стороні.

Часто люди, які викрадають особисті або фінансові дані, не є однаковимилюди, які використовують цю інформацію. Як правило, чим більше атака, тим менша вірогідність того, що початковий хакер скористався даними для здійснення шахрайства.

Стадія 3:

Шахраї перевіряють і вичерпують карту.

Коли шахраї отримують дані про кредитну картку, вони відокремлюють активні карти від сплячогокартки Щоб дізнатися, чи активна картка, шахраї здійснюють невелику покупку в Інтернеті. Якщо транзакція успішна, вони починають виснажуватикредитна картка.

Залежно від того, скільки хакерських даних володіє, вони можуть пройтияк законних власників картки і навіть перемогти фільтри онлайн-шахрайства у своїй грі.

Чому переслідування шахрайства в Інтернеті є рідким

Залучення хакерів до книги часто є складним завданням з багатьох причин. По-перше, арозслідування має перетинати державні та міжнародні кордони, що спричиняють проблеми юриспруденції.

По-друге, зібрання доказів про шахрайство в Інтернеті завжди важко. Шахрай хтовидає себе за власника картки, реєструє нову адресу електронної пошти та орендує поштову скриньку під фальшивим іменем. Це дає дуже мало доказів, щоб зв'язатисьзлочин на шахрай. Як наслідок, правоохоронні органи можуть не мати достатніх доказів для переслідування злочину.

Крім того, злочинність у сфері електронної комерції часто сприймається як проблема низького пріоритету.Це тому, що середня кількість вкрадених грошей часто низька. У той же час жертва може не прагнути переслідувати шахрайособливо, якщо власник картки гарантує повернення банком, який видав картку. І коли порівнюєте середнійсума коштів на сайтах електронної комерції втрачає шахрайство у випадках, коли ФБР та інші правоохоронні органи обговорюють на своїх сайтах, ви починаєтещоб зрозуміти, чому фальсифікація електронної торгівлі є низькою пріоритетом для цих агентств. По суті, це не такі агентства, як ФБРігнорувати такі випадки, швидше, вони не мають достатньої кількості робочої сили для переслідування цих кібер-злочинців.

November 28, 2017
Semalt Експерт: чому з'являється шахрайство в Інтернеті?
Reply