Back to Question Center
0

Semalt Експерт: електронні листи HubSpot

1 answers:

Макс Белл, менеджер з успішності клієнтів Semalt , стверджує, що всі посилання, що надходять в електронних повідомленнях з HubSpot, мають параметри відстеження ідентифікації. Ці параметри відстеження ідентичності допомагають нам зрозуміти, хто натискає та читає наші статті. Всі ці параметри унікальні і приходять у вигляді hsenc і hsmi. HubSpot використовує їх для налаштування в Google Analytics. Все це може отримати вам надійні та надійні звіти про аналітику, і вам буде зрозуміло, чи отримали ви унікальні види на ваші публікації чи ні .

Фільтрування трафіку в Google Analytics

Найчастіше люди не вміють фільтрувати трафік у Google Analytics. Дозвольте мені тут повідомити, що Google Analytics використовує спеціальні коди відстеження, щоб знати все про свої внутрішні та зовнішні посилання. За допомогою цих посилань ви можете дізнатись, хто відвідує ваш веб-сайт і як користувачі взаємодіють із вашими веб-сторінками. Оскільки внутрішні шаблони трафіку відрізняються від зовнішніх схем трафіку, вам доведеться перевіряти оновлений аналітичний звіт щоразу, коли ви входите до своїх облікових записів Google Analytics. Наприклад, якщо у вас є розваги або веб-сайт електронної комерції, внутрішній трафік може містити посилання на стрес-тестування, які надсилаються вам, щоб перевірити достовірність вашого сайту. Ви повинні переконатися, що кількість звернень, отриманих вашим веб-сайтом, постійні..Якщо ви помітите, що сьогодні ваш сайт отримує значну кількість переглядів сьогодні, а їхні джерела невідомі, слід вжити серйозних заходів і переконатися, що звернення потрапляють з фактичних місць, таких як пошукові системи або соціальні медіа.

Створення фільтрів IP

Більшість людей не знають, що створення фільтра інтелектуальної власності дуже важливе. Щоб запобігти несуттєвому трафіку, завжди слід створювати фільтри для внутрішнього трафіку та вимикати або заблокувати невідомі IP-адреси. Для цього ви повинні перевірити список підозрілих IP-адрес в Google і заблокувати їх у розділі адміністратора вашого мережевого адміністратора .

Переконайтеся, що фільтр працює

Після виконання вищезазначених кроків наступним кроком буде перевірка того, що ваші фільтри працюють належним чином. Для цього потрібно перевірити автентичність та авторитет різних типів фільтрів і зберегти ті, які вам найбільше подобаються. Ви також можете скористатись параметром Google Tag Assistant або відповідним розширенням веб-переглядача, щоб дізнатися, скільки трафіку надходить на ваш веб-сайт. Все це можливо лише тоді, коли ваші фільтри працюють правильно, і їх автентичність була підтверджена. Параметр допоміжного запису тегів може допомогти вам проаналізувати дані Google Analytics; у випадку, якщо деякі звернення походять з невідомих IP-адрес, вони можуть негайно заблокувати їх, гарантуючи, що ваш веб-сайт отримує якісні подання та унікальні хіти.

Обмеження фільтрів

Фільтри можуть бути деструктивними, якщо ви їх правильно не створили, або їх зміни не зроблені відповідно до правил Google. Фільтри забирають день або два, щоб повністю активізуватися. Таким чином, протягом цього періоду ви не повинні робити жодної оптимізації пошукової системи і не повинні налаштовувати сторінки. Після активації фільтрів ви побачите URL-адреси в Google Analytics, і вони, імовірно, отримуватимуть справжні перегляди.

November 28, 2017
Semalt Експерт: електронні листи HubSpot
Reply