Back to Question Center
0

Semalt Експерт: найкращі фільтри Google Analytics

1 answers:

Більшість бізнесменів так мало знають про веб-аналітики та важливість Google Analytics. Вони іноді входять у свої облікові записи AdSense і ніколи не звертають уваги на те, що відбувається на інформаційних панелях. Лише деякі люди знають важливість Google Analytics та пов'язані з ним трюки.

Джейсон Адлер, менеджер з успіху клієнтів Semalt , пояснює, що фільтри дуже допомагають у управлінні типом даних, які отримують наші веб-сайти. У випадку виявлення деяких недоліків у звітах Google Analytics, настав час створення деяких фільтрів для забезпечення захисту вашого веб-сайту. Фільтри усувають всі сміття та бруд, доки ви не отримаєте тільки те, що є законним, автентичним та надійним. Нефіліровані та необоротні дані не можуть надати вам бажаних результатів. Це також нічого не скаже про те, наскільки ефективно працює ваш веб-сайт і як її вдосконалити. Щоб настроїти свої фільтри, слід перейти до своєї служби Google Analytics і натиснути розділ облікового запису, де присутні фільтри, або де ви хочете їх створити. Ви ніколи не повинні переглядати звіт без створення відповідних фільтрів, оскільки це може знизити ефективність вашого веб-сайту. Ви повинні додати якомога більше фільтрів, щоб поліпшити загальну ефективність вашого сайту..

Без внутрішнього трафіку

Ви завжди повинні звернути увагу на виключення внутрішнього трафіку та невідомих джерел вашого сайту. Якщо ви бачите, що продуктивність вашого сайту не така, як очікується, це час, коли потрібно створювати фільтри та активувати їх негайно. Ви повинні застосувати фільтри та виключати незнайомі IP-адреси з вашого списку, щоб отримати бажані результати. Перш за все, ви повинні ввести назву свого фільтра та натиснути кнопку виключити внутрішній фільтр. У старій версії Google Analytics ви не змогли створювати фільтри і не могли виключити ІР зі списку. Але тепер можна краще виконати обидва завдання .

Звіти сили URL-адреси лише в нижньому регістрі

Інша річ, яку ви повинні пам'ятати, - це змусити URL-адреси звітувати в нижньому регістрі. Одна з основних і найбільш дратівливих проблем з Google Analytics полягає в тому, що вона показує різні типи звітів як у верхньому регістрі, так і в нижньому регістрі. Однак можна позбутися цієї проблеми, змусивши URL-адреси звітувати лише в нижньому регістрі. Таким чином ви можете гарантувати, що здоров'я вашого сайту та його автентичність зберігаються протягом місяця.

Повна адреса URL

Якщо ви створюєте деякі посилання, вам слід шукати веб-сайти рефералів в Google Analytics. Тут ви можете знайти релевантні дані, які покажуть ваші доменні та субдоменні URL-адреси. Ви завжди повинні мати на увазі, що ваш код відстеження встановлено правильно в Google Analytics. Без цього коду ви не зможете захопити фрагменти та розмістити їх на своєму веб-сайті.

November 28, 2017
Semalt Експерт: найкращі фільтри Google Analytics
Reply