Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Посібник для фільтрування субдоменів в Google Analytics

1 answers:

На сьогоднішній день дуже важливо налаштувати власні фільтри та субдомены в Google Analytics. Це дозволить вам проаналізувати, оцінити та переглянути трафік вашого веб-сайту, а також їх джерела. Незалежно від того, чи є у вас блог, веб-сайт компанії, кілька цільових сторінок або партнерський сайт, важливо фільтрувати субдомен.

Ось один з провідних експертів з Семальта , Андрій Дьян, розповів про деякі прості поради в цьому відношенні.

Налаштування Google Analytics

Першим кроком є ​​налаштування Google Analytics у ваших субдоменах. Вам слід використовувати ті самі або різні коди UA для них і зберігати їх десь на комп'ютері. Це може здатися простим, але слід пам'ятати, що не всі веб-сайти використовують однакові властивості UA. Вам доведеться створювати різні фільтри для різних субдоменів і переконатися, що коди правильно вставлені.

Створіть новий вигляд у Google Analytics

Далі вам потрібно створити нові представлення даних у Google Analytics. Відкривши свій обліковий запис Google Analytics і перейшовши на інформаційну панель, слід налаштувати параметри у верхньому правому куті, де знаходиться меню адміністратора. Тут ви можете вставити якомога більше доменів. Єдине, що вам потрібно пам'ятати, - це те, що ви вибираєте різні фільтри для різних веб-сайтів і створюєте нові перегляди щоразу, коли сайт вставляється тут..

Створення тестових поглядів

Якщо ви новачок в Google Analytics, ми рекомендуємо вам створити тестові перегляди, щоб уникнути будь-яких проблем. Для кожного домену та субдомену можна створювати різні тестові перегляди, які гарантують, що ви уникли всіх помилок. Тоді ви зможете отримати доступ до своїх даних про рух даних, щоб дізнатися більше, як цей процес працює.

Застосування користувацьких фільтрів

Після створення нових представлень, наступним кроком буде використання користувацьких фільтрів. Для цього потрібно вибрати розділ спеціального фільтру та перейти до перемикача. Натисніть на цю кнопку і додайте свої субдомени тут, щоб розпочати роботу. Додавання спеціального фільтра - це один з найпоширеніших і дивовижних способів правильної роботи вашої роботи .

Додати списки виключень рефералів

Додавання списків виключень рефералів є гарною ідеєю, оскільки вона не дозволить вашим субдоменам отримувати фальшивий та низькоякісний трафік. Для цього потрібно вибрати свою власність або субдомен. Після цього ви можете натиснути кнопку "Інформація про відстеження" та отримати повний список виключень рефералів. Тут ви можете додати свої субдоменні URL-адреси і розпочати .

Що таке субдомен і як відстежувати це?

Якщо у вас є кілька веб-сторінок, URL-адреси яких є www.abc.com або щось інше, вам легко встановити піддомени за вашим вибором, і їх кількість не обмежена. Піддомен - це єдиний домен, який створюється під вашим основним веб-сайтом, і його можна будь-коли активувати чи деактивувати. Найчастіше, якщо користувачі переходять від одного сервісу хостингу до іншого, їм легко залишатись ті ж самі домени, і це не заважає їх загальній репутації в Інтернеті. Крім того, кредитування вашого субдомену легко, оскільки основне доменне ім'я платить від вашого імені, і платіж автоматично надсилатиметься з вашої кредитної картки або вашої PayPal.

November 28, 2017
Semalt Експерт: Посібник для фільтрування субдоменів в Google Analytics
Reply