Back to Question Center
0

Semalt Експерт: список виключень рефералів

1 answers:

Одним з найпоширеніших проблем аудиту аналітики є те, що люди не розуміють, що таке список виключень рефералів та як найкраще використовувати це. Перш за все, нам потрібно знати, що це список виключень рефералів. Коли Google запустив останню версію Google Analytics, він стверджував, що список виключень рефералів був включений в Analytics. Це легко для кожного користувача знайти цей список; ви повинні знайти його в налаштуваннях властивостей. Перш за все, ви повинні перейти до розділу адміністратора та перейти до інформації про відстеження, де присутній список виключень рефералів. Ви повинні натиснути кнопку виключення рефералів та натиснути кнопку створення домену.

Нік Чайковський, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , стверджує, що існує велика кількість проблем, які можна вирішити за допомогою списку виключень рефералів. Тому використовуйте його для вирішення наступних проблем:

саморефералів

Самоперевага є однією з найвидатніших і значущих проблем у Google Analytics. Щоб вирішити цю проблему, слід натиснути на рефераційний звіт і знайти там свій веб-сайт. Тут ви можете налаштувати аналітики та аудиту згідно з вашими вимогами.

Інструмент третьої сторони

Коли ви збираєтеся використовувати сторонні інструменти, вам слід виконати ряд завдань. Якщо ви намагаєтесь налаштувати PayPal, Freshdesk та Eventbrite на своєму веб-сайті, переконайтеся, що їхні значки та посилання належним чином включені, і кредит переходить безпосередньо до вашого особистого облікового запису. Переходи не слід зараховувати на ці сторонні веб-сайти. Наприклад, якщо ви маєте власний веб-сайт із керування подією або фотографією, вам слід спробувати Eventbrite для нього та зареєструватися для Якщо відвідувачі вашого сайту намагаються розмістити замовлення, вони легко зможуть надсилати гроші на цей рахунок, який може в кінцевому підсумку прийти у ваш власний банк.

Як це допомагає?

Необов'язково використовувати список виключень рефералів, без цього ви не можете отримати якісних відвідувачів для вашого веб-сайту. Якщо ви не хочете, щоб деякі посилання для генерування трафіку на ваш сайт, вимкніть цей параметр або виключіть домен із вашого списку виключень рефералів. Давайте припустимо, що деякі відвідувачі приходять на ваш сайт через соціальні мережі, Twitter або Facebook, і ви хочете, щоб вони переходили на сторонні веб-сайти. Для цього вам доведеться включити список виключень рефералів, щоб новий сеанс не запускався .

Обмеження

Список виключень рефералів може обмежити ваш сеанс і кількість відвідувачів. Якщо ви хочете дізнатись, який тип відвідувачів на ваш сайт і які їх джерела, вам слід встановити міждоменні коди відстеження та вставити їх на різні сторінки свого веб-сайту. Це рідко, коли веб-сайт у списку виключень рефералів не дозволить вам побачити, який тип відвідувачів приходить на ваш веб-сайт. Ви можете відслідковувати та записувати свої дії, а отже, запобігати невідомим або ризикованим IP-адресам, щоб відправити вам трафік.

Через деякий час ви можете побачити, що ваш веб-сайт отримує відвідувачів, але їх прибуття буде припинено, коли ви налаштовуєте налаштування, і ці люди ніколи не прийдуть на ваш сайт.

November 28, 2017
Semalt Експерт: список виключень рефералів
Reply