Back to Question Center
0

Semalt Експерти - Реферальний аналітик / Примарний блокування спаму

1 answers:

Багато веб-майстрів та власників звичайних сайтів не знають, що таке привид чи спам-реферер. Це два типи доменів у вашому Google Analytics. Хакери відправляють фальшиву іграшку на наш сайт, використовуючи спам-ботнети, а боти і більшість людей не знають, як позбутися від них. Погляди на ваш сайт потрапляють не люди, а бот. Такий трафік шкідливий для вашого сайту, оскільки він забруднює статистику та дані Google Analytics .

Ви можете прийняти кілька стратегій і способів, які Макс Белл, менеджер з успішності клієнтів Semalt отримав, щоб позбутися спаму Google Analytics .

Статистика статистики трафіку

Різні звіти та аналіз сотень і тисяч облікових записів Google Analytics показують, що спам трафіку є однією з основних проблем, і його слід звільнити якомога раніше. Більше половини мільярда веб-сайтів в Інтернеті щоденно отримують фальшивий та спам-трафік. Найдивовижніше, що їх власники не знають, як позбутися спаму та вирішити проблему. Купується сотні тисяч доменів, а веб-сайти створюються для відправки спаму на справжні та справжні веб-сайти. Навіть сайти, такі як AliExpress, eBay, Amazon і Semalt, були заражені спамом останніми місяцями. Підроблені домени переспрямовують вас на заражені посилання, пошкоджуючи ваш сайт та його статті..

Типи спаму Analytics

Існує два основних типи рефералів-спаму: сканування спаму та спам-привид. Спам-сканер відвідує ваш веб-сайт як анонімний. Важко визначити і спостерігати, чи отримуєте ви звичайний трафік або неорганічний трафік. Коли вони відвідують ваші веб-сайти, він, здається, є оригінальним, і ваш сайт потрапляє кілька разів. Інший тип - спам-привид, який безпосередньо впливає на вашу Google Analytics. Ви повинні знати про те, що примарний спам не відвідує ваш веб-сайт. Замість цього, він використовує протоколи вимірювання для відправки підроблених звернень на сервери вашої служби Google Analytics. Це набагато більш небезпечно та небезпечно, ніж перший тип, оскільки він безпосередньо впливає на вашу Google Analytics і не має нічого спільного з вашим веб-сайтом.

Як запобігти спаму примару, рефереру та аналітики

?

Існує кілька способів запобігання спаму, аналітика чи спаму. Ви можете фільтрувати або блокувати спам-примару з ваших файлів і хеш-тегів. Ви також можете використовувати фільтри веб-вузлів, щоб позбутися спаму примару, оскільки він використовує фальшиві або відсутні імена хостів. Щоб позбутися спаму сканера, ви повинні видалити його зі своїх даних, скориставшись налаштуваннями. Фільтр джерела кампанії в Google Analytics може полегшити роботу. Його легко видалити, і це слід зробити якомога раніше, щоб запобігти розбиттю вашого сайту. Один із найпростіших способів позбутися спаму полягає в тому, що якомога раніше я повинен використовувати різні фільтри та встановлювати відповідні плагіни. Це не займе багато часу для налаштування ваших налаштувань. Після того, як ви закінчите, ви побачите, що ваш сайт та Google Analytics захищені від шкідливих програм і вірусів. Ви завжди повинні переконатися, що ваші файли зберігаються десь офлайн. Це також називається резервне копіювання ваших файлів і статей.

November 28, 2017
Semalt Експерти - Реферальний аналітик / Примарний блокування спаму
Reply