Back to Question Center
0

Semalt Експертні переговори про нову хвилю непрямих рефералів, які порушують дані Google Analytics

1 answers:

Якщо ви помітили, що багато трафіку рефералів надходить до вашої служби Google Analytics, то ви повинні бути стурбовані тим, що хакери намагаються викрасти вашу інформацію та інформацію про сайт. Експерти з технологій надали нам безліч порад, рекомендацій та рекомендацій щодо того, як позбутися від спаму. Вони розробили низку методологій для боротьби з нею і запропонували потенційні рішення для вашого розгляду.

На сьогоднішній день велика кількість спам-рефералів завдає шкоди даним Google Analytics. Це викликає серйозне занепокоєння веб-майстрів та учасників веб-сайтів. Такі атаки значно впливають на реферали трафіку та значною мірою пошкоджують властивості Google Analytics. Не можна було б сказати, що це одна з головних проблем для малого та великого бізнесу.

На жаль, неможливо позбутися спаму рефералів, однак наступні поради, передбачені Артемом Абгарианом, старшим менеджером з успіху клієнтів Semalt , можуть запобігти його прибуття в тій чи іншій мірі і можуть зберегти наш веб-сайт безпечний і захищений.

Зловмисники, які генерують спам Google Analytics

Питання тут полягає в тому, чому і як атакуючі генерують спам Google Analytics? Для веб-майстрів, знайти відповідь на це питання не так складно. Вони можуть перевірити деталі своєї Google Analytics і оцінити, чи їхні сайти отримують підроблений трафік..Важливо, щоб власник веб-сайту генерував органічний трафік на своєму сайті. Реферал-спам використовується хакерами для створення неорганічного та підробного трафіку. Продажі та лідерство таких реферральних програм ні до чого корисні. Хакери використовують ці трюки лише для поширення вірусів, зловмисного програмного забезпечення та для здійснення фішингових атак. Таким чином, якщо ви помітите, що ваш сайт отримує підозрілий трафік із невідомих джерел, вам слід негайно вжити заходів.

Як відбувається реферал-спам?

Тепер ми збираємося розповісти, як відбувається спам-реферал? Багато хакерів атакують ваші сайти та викрадають ваші дані за допомогою ботів. Деякі з них навіть використовують різні бот-мережі для обману великої кількості людей. Деякі зловмисники навіть генерують хибні хіти та привиди, щоб залучити все більше і більше веб-майстрів. Для цього вони направили ботів на ваш сайт і намагаються показати його, коли ви отримуєте звичайний трафік. Такі зловмисники запускають відстеження Google Analytics та сценарії Java для збору даних з ваших серверів. Вони використовують ці дані для шахрайської діяльності.

Google Analytics

Ми усвідомлюємо той факт, що Google Analytics є однією з найбільш надійних, автентичних і продуманих продуктів, створених для забезпечення безпеки та безпеки веб-сайтів. Ви можете відстежувати, скільки унікальних поглядів ваш сайт отримує за допомогою Google Analytics та інших подібних платформ. Для активації Google Analytics потрібно вставити код на ваш сайт. Цей код часто викрадають хакери, оскільки їх легко вгадати і використовувати для їх незаконної діяльності .

Для кожного веб-майстра зрозуміло, що Google Analytics нараховує п'ятдесят ресурсів в одному обліковому записі. Кожне майно має свій спеціальний серійний номер. Як веб-майстер, це ваш обов'язок зробити цей серійний номер важким або неможливо здогадатися. Ви можете змінити це, перейшовши на сторінку налаштувань.

November 28, 2017
Semalt Експертні переговори про нову хвилю непрямих рефералів, які порушують дані Google Analytics
Reply