Back to Question Center
0

Semalt Expert визначає причину, чому не слід використовувати список відключень рефералів, щоб уникнути спаму

1 answers:

Багато людей намагаються позбутися спаму рефералів у Google Analytics. Причиною є те, що це призводить до перекручених звітів, які можуть змінити, як власники веб-сайтів приймають рішення щодо своїх маркетингових кампаній. Список виключень рефералів є одним із способів про це. Однак, наскільки це добре, експерти вважають, що це страшна ідея. Оскільки люди продовжують стверджувати, наскільки поганою ідеєю це може бути, ніхто ніколи не користувався можливістю пояснити причину.

Джейсон Адлер, менеджер з успішності клієнтів Semalt Digital Services, спробує тут зробити це пояснення.

Є багато статей стосовно того, як треба піти на видалення спаму рефералів. Однак ми зосередимось лише на тому, чому не слід використовувати список виключень рефералів. Google залишає за собою використання цього списку, щоб виключити будь-який трафік, який надходить із кошиків для покупок третіх сторін. Таким чином, Google Analytics забороняє підраховувати клієнтів на нових сеансів через посилання та повернення покупок. Це трапляється, коли клієнт виходить з третьої сторони та повертається на сторінку підтвердження замовлення пізніше .

Просте визначення, надане Google, може стати причиною неправильних уявлень з боку громадськості. Фраза, яка стверджує, що коли ви виключаєте джерело рефералів, весь трафік, який надходить з цього забороненого домену, не викликає нового сеансу, перекручує багатьох..

Люди, відповідно, припускають, що це виключення означає, що Google Analytics не включатиме відвідування з звіту. Зазвичай це не так. Що відбувається, це те, що Google намагається підключити поточний візит з оригінальним відвідуванням веб-сайту. Крім того, це перешкоджає визнанню будь-якої інформації про реферал. Тим не менш, є очевидний візит, тільки що у нього немає джерела.

Ось демонстрація того, що це означає:

Один веб-сайт stackoverflow.com має посилання на власний сайт. Якщо людина, яка відвідає сайт "Самотній", натискає посилання або домен, він відображається як перехід від StackOverflow в Google Analytics.

У настільному огляді він читає, що на цьому сайті є один активний користувач із посиланням на StackOverview у верхньому соціальному трафіку. Тепер, якщо хтось вирішить додати новий домен до списку виключень рефералів і натиснути ту саму посилання, але з іншого браузера, Google Analytics все одно фіксує візит. Головним чином, список виключень зберігає всі домени, включені до списку. Згідно з даними Google Analytics, доступ до нього з нового браузера викликає новий сеанс, розглядаючи цю дію як новий користувач. Тому аналітика розглядає його як прямий візит, оскільки він не містить інформації про реферали.

Якщо один із них включає забагато спам-посилань і доменів у свої списки виключень рефералів, вони можуть працювати проти власника веб-сайту та звертаються до прямого трафіку. Отже, цілком досягається мета - видалити спам-реферування з звіту Google Analytics, а на місці - альтернатива прямий трафік. У будь-якому випадку показники веб-сайту залишаться неактивними.

Висновок

Якщо реферали зі спамом стають загрозою, не використовуйте список виключень рефералів, щоб позбутися їх.

November 28, 2017
Semalt Expert визначає причину, чому не слід використовувати список відключень рефералів, щоб уникнути спаму
Reply