Back to Question Center
0

Semalt - Деякі неоднозначні проблеми з внутрішньою діяльністю в Google Analytics

1 answers:

Внутрішня діяльність - це пояснення № 1, що відстає від базової інформації в Google Analytics. Не варто щось сказати про спам? Будучи насправді дратівливим, спам можна ефективно розрізняти, тоді як внутрішній діяльності дійсно важко визнати справжні візити.

Ендрю Дьян, менеджер з успіху клієнтів Semalt , тут розповідає про корисні поради, які допоможуть вам керувати внутрішньою діяльністю.

Що таке внутрішня діяльність?

Внутрішня діяльність генерує інформацію, вироблену вами або будь-яким індивідом з групової розщеплення на тих або організаційному сайті. Ці торжества зараховуються до Google Analytics так, якби вони спочатку були справжнім гостем.

Це може призвести до значної шкоди, особливо тому, що пізніше важко відокремити, які візити є справжніми, і які походять від людей, що розбиваються на місці.

Що таке IP-адреса?

IP-адреса є надзвичайним номером, що відрізняє системи, комп'ютери та різні гаджети..IP-адреси сортуються на 2 типи: загальнодоступний, який виділяє вас по всій мережі та приватному. Окрім постачальника послуг доступу до мережі (ISP), можливо, статичний IP та динамічний IP. Нижче ви знайдете керівні принципи для блокування статичних IP-адрес.

Заборона внутрішньої діяльності з статичними IP в GA

  • Потрібно спрямувати системи не гаджети: якщо ви спрямовуєте IP-адресу, пов'язану з системою, кожен із пов'язаних з ним гаджетів також передається
  • .
  • Використовуючи мобільний телефон для перевірки інтерфейсу вашого веб-сайту за допомогою Wi-Fi: коли ви використовуєте свою портативну веб-інформацію, ваш постачальник призначає вам альтернативний IP кожного моменту. Wi-Fi дуже підходить для тестування будь-якого сайту за допомогою вашого телефону, оскільки він має можливість передавати вашу активність, використовуючи методику нижче.

Як зробити канал для внутрішньої діяльності

Ви можете відхилити єдиний IP або діапазон IP-адрес у подібному каналі. Це покращується вертикальною смужкою після кожного IP, подібного до цього.

Як уникнути обсягу IP в Google Analytics

Виключно з шансом, що ви знаходитесь в експансивній організації, цілком можливо, що ви стикаєтеся з обсягом наступних IP-адрес. Щоб уникнути введення кожного IP-адреси, ви можете створити канал з подальшим розвитком регулярного виразу.

Скопіюйте артикуляцію, створену на прикладі каналу

Щоб протестувати канал, шукати заборонені зони з сайту та уточнити, що діяльність, яка не відображається у неперервному звіті, додає характер у формулюванні.

November 28, 2017
Semalt & ndаsh; Деякі неоднозначні проблеми з внутрішньою діяльністю в Google Analytics
Reply