Back to Question Center
0

Semalt - Ефективні поради щодо того, як відфільтрувати спам Google Analytics

1 answers:

Хакери працювали над способами проникнення на ваш веб-сайт після того, як було застосовано ефективні методики для їх блокування. Сьогодні оппортуністи використовують фальшиві реферали та спам Google Analytics з єдиною метою спрямувати користувачів на веб-сайти, що викликають спам. Відкриття реферральних спаму з фальшивими повідомленнями може бути дуже дратівливим .

Протягом останніх декількох тижнів хакери відправляють спам для користувачів з метою перешкоджати передачі даних клієнтам і генерувати трафік на шкідливі веб-сайти. Після натискання підроблених спам-рефералів користувачі перенаправляються на шкідливий веб-сайт, що містить віруси та зловмисне програмне забезпечення. Вірус троянця широко використовувався опортуністами для обміну спам-рефералами, що призводить до переадресації веб-сайтів зловмисних програм та шкідливих інтернет-магазинів.

Майкл Браун, менеджер з успішності клієнтів компанії Semalt , надає неоднозначні проблеми, які допоможуть вам позбутися спаму рефералів.

Вплив спаму Google Analytics

Реферальні спам, як правило, перегукуються з тим, як діють невеликі веб-сайти, швидше за свої дані, порівняно з великими веб-сайтами. Після контролю над трафіком спамери користуються перевагами клієнтів, які відвідують веб-сайт, перенаправляючи їх на сайти зловмисних програм. На думку фахівців з інформаційних технологій, більше 50% трафіку, як правило, переспрямовують спамери на сайти-зловмисники, це сценарій, який значною мірою впливає на міру досягнення невеликого веб-сайту .

Прості слова: веб-сайт, на який постраждали троянські віруси, як правило, поділяє реферальні спам широко, це сценарій, який руйнує генерацію трафіку даних і взаємодію користувачів. Неправильний реферал та спам Google Analytics негативно впливають на відмову курс веб-сайтів.

Як відфільтрувати фальшиві реферальні спам

Бути приємним під час перегляду та натискання рефералів є необхідною передумовою для онлайн-маркетингу. Було висунуто кілька методів фільтрування підроблених спам-рефералів, вірусів-троянів та шкідливих програм, що впливають на роботу веб-сайтів.

небажаний референтний спам

Спам-реферал, не пов'язаний з примарами, як правило, відвідує веб-сайти кінцевих користувачів та контролює генерацію трафіку в довгостроковій перспективі. Щоб видалити всі списки небажаного рефералу зі спамом, створіть фільтр, щоб виключити весь спам-реферал, що походить від відомого домену. Мегалітик - це широко відомий спам-референт не-привид. Щоб мати яскраву картину небажаного спрямування спаму, що відвідає ваш веб-сайт, перейдіть на сторінку «Придбання» та натисніть «Весь трафік». Відкрийте Реферали та додайте ім'я хосту, який зазвичай працює як додатковий параметр.

Спам-реферал привидів

При відвідуванні зловмисних програм рефералів Ghost створюються звіти у ваших веб-сайтах. Тут реферали примара працюють над передачею фальшивих та шкідливих даних у Google Analytics. У довгостроковій перспективі підроблені передані дані додаються до вашого звіту. Щоб уникнути спаму від примарного рефералу з вашого звіту, створіть новий параметр, а потім додайте фільтри, які виключать з вашого звіту весь спам-референтний привид.

У світі Google Analytics спам-реферал стає незручно, коли він негативно впливає на звіти веб-сайтів. Google розробляє цілий ряд методів і інструментів для відфільтрування спаму рефералів. Перш ніж натискати будь-які реферали, кінцевим користувачам рекомендується бути пильним і перевірити легітимність рефералів. Зазначені вище методи фільтрації допоможуть вам заблокувати та видалити з вашого веб-сайту шкідливі програми, такі як вірус трояна та реферал-спам.

November 28, 2017
Semalt & ndаsh; Ефективні поради щодо того, як відфільтрувати спам Google Analytics
Reply