Back to Question Center
0

Semalt: П'ять кроків, які віддадуть шкідливі інфекції

1 answers:

Інтернет загрожує тисячами загроз, що створює небезпечне місце для користувачів Інтернету. Щодня поширюється понад 74 000 нових вірусів з шкідливим програмним забезпеченням, яке впливає на понад 30% комп'ютерів у всьому світі.

Зловмисне програмне забезпечення - це зловмисне слово з шкідливого програмного забезпечення та призначене для проникнення через систему захисту комп'ютера та пошкодження пристрою, яке використовується для доступу до Інтернету, бізнесу чи, ще гірше. Нік Чайковський, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , вважає, що це може здатися переважним, але деякі методи можуть обмежувати або запобігти пошкодженню пристрою та збереженим даними.

ненадійні програми

Часто, коли один веб-браузер запускає онлайн-сеанс, декілька спливаючих вікон з'являються з нізвідки. Відомо, що вони просять користувача завантажити та запустити певне програмне забезпечення. Механізм захисту операційної системи завжди запускається і запитує, чи джерело є надійним. Порада тут полягає тільки в запуску програм, що мають цифрову підпис.

Деякі програми для використання - це антивірусні програми, які перевіряють систему, щоб дізнатись, що таке намір завантажити, і чи комп'ютер все ще є безпечним, натиснувши спливаюче вікно. Ці спливаючі вікна можуть бути наслідком значної сили головного шкідливого впливу, якщо вони будуть сліпо завантажуватись.

Оновити систему

Регулярно оновлюйте операційну систему та антивірус. Найкраще, щоб автоматично приймати всі оновлення. Ідея цих оновлень полягає в тому, що вони допомагають вирішувати помилки та уразливості з попередні версії. Зловмисне програмне забезпечення постійно розвивається, отже, потребу в регулярних оновленнях. Вторгненням важче отримати доступ до мережі, і їм потрібно шукати нові способи, щоб перевершити це, і тоді розробники можуть вже мати нове оновлення .

Уникайте відкриття вкладеного підозрілого електронного листа

Хакери стали ще кращими за інноваційні способи отримати незаконний доступ до комп'ютера користувача. Тепер вони роблять це за допомогою електронної пошти, більшість з яких є спамом. Завжди видаляйте весь спам, не відкриваючи їх. Схоже, що електронні листи приходять з авторитетних джерел лише тому, що вони не є. Вони, як правило, роблять заголовки та повідомлення важливим, щоб створити відчуття нагальності. Коли вони потраплять до папки "Вхідні", скопіюйте їх за допомогою антивіруса. Якщо хтось не може розібратися в тому, хто відправив електронне повідомлення, вони повинні позбутися цього, оскільки це може коштувати їм більше, ніж просто їх здоров'я комп'ютера.

Використання складних паролів

Правилом номер 1 для доступу до Інтернету є вжиття запобіжних заходів з використанням паролів. Прості, простіше пам'ятати, але це саме те, що кібер-злочинці хочуть, щоб користувач міг думати. Коли вони затримують ці паролі, вони намагаються використовувати їх на інших онлайн-рахунках. Саме тому фахівці радять людям використовувати різні паролі для різних облікових записів. Відмінний пароль повинен складатися не менше восьми символів і поєднувати різні символи. Чим краще, тим краще.

Уникайте відкритих мереж Wi-Fi

Хакери використовують відкриті мережі, оскільки вони легко поширюють зловмисне програмне забезпечення на підключені комп'ютери з кількох причин. Уникайте таких мереж, оскільки вони надають зловмиснику перевагу над системою користувача .

November 28, 2017
Semalt: П'ять кроків, які віддадуть шкідливі інфекції
Reply