Back to Question Center
0

Semalt: поради щодо фільтрування внутрішнього трафіку з Google Analytics

1 answers:

Чи знаєте ви, що ваші власні відвідування, які часто називають внутрішнім трафіком, можуть негативно впливати на статистику Google Analytics? На ранніх стадіях вашої кампанії ваша діяльність, як правило, впливає на ваші звіти, оскільки на ваш веб-сайт за цей час трафік трафіку невеликий. Внутрішній трафік впливає не лише на кількість відвідувань, зареєстрованих у Google Analytics, але також на середній час, витрачений відвідувачами на ваш сайт, показник відмов та інші важливі параметри.

Деякі інструменти були висунуті для відстеження щоденних відвідувань та трафіку, створених за внутрішніми параметрами. Проте, кожен метричний метод складається з достоїнств і недоліків. Google Analytics допомагає маркетологам відстежувати трафік, створений внутрішніми відвідуваннями. Балансування внутрішнього та зовнішнього трафіку - це необхідність ефективної кампанії у довгостроковій перспективі.

Френк Абагнале (Frank Abagnale), менеджер по роботі з клієнтами Semalt , представляє перелік способів, які допоможуть вам вибрати найкращий спосіб, який буде сприяти вашій кампанії, і як це зробити.

Функція фільтрації Google Analytics

Це одне з найбільш часто використовуваних функцій, які працюють над фільтрацією доменів, назв сторінок та IP-адрес. Фільтрація вихідного домену та IP-адреси вважається ідеальним вибором для обмеження ваших внутрішніх візитів, що впливають на ваші звіти та статистику. Функція фільтрації дозволяє маркетологам контенту та власникам веб-сайтів виключати всі функції, пов'язані з внутрішнім середовищем.

На думку експертів, інструмент фільтрування Google Analytics блокує вірус-троянд та шкідливе програмне забезпечення від генерування підробленого трафіку..

Переваги та недоліки використання фільтрації

Інструмент фільтрації Google Analytics дозволяє маркетологам повністю контролювати роботу веб-сайтів. Також інструмент пропонує як гнучкі, так і надійні рішення. З іншого боку, інструмент фільтрування Google не рекомендується для малих організацій та компаній.

Спеціальна Cookie Google Analytics

Цей корисний інструмент розрізняє внутрішній та зовнішній трафік. У довгостроковій перспективі це блокує внутрішній трафік від контролю над вашими звітами.

Плюси
  • Рекомендовано для невеликих організацій
  • пропонує гнучкі та прості рішення
мінуси
  • Не підходить для великих організацій.
  • Дуже дорога через витрати, пов'язані з платою професіоналів

Метод серверної сторони

Зазвичай називають методом бекенда, метод методу серверної сторони дозволяє власникам веб-сайтів налаштовувати свої сервери. Таким чином, код відстеження внутрішнього трафіку, зловмисного програмного забезпечення та троянського вірусу не обмежується їх записом у статистику.

Плюси
  • Вважається найбезпечнішою і надійною технікою
  • Дозволяє маркетологам використовувати як динамічні, так і фіксовані IP-адреси
  • Зручно для всіх браузерів
мінуси
  • Не забезпечує стійких доходів від системи кешування зі статичними версіями відвідованої сторінки.

Що стосується маркетингу, то генерування трафіку та залучення користувачів є дуже важливим. Однак трафік, створений із внутрішнього середовища, як правило, негативно впливає на звіти та статистичні дані в алгоритмах. Обговорені вище інструменти та методи допоможуть вам видалити та обмежити внутрішній трафік, який вплине на ваш звіт Google Analytics. Після того як фільтрувати трафік, створений у вашому офісі, спробуйте ефективно впровадити зміни.

November 28, 2017
Semalt: поради щодо фільтрування внутрішнього трафіку з Google Analytics
Reply