Back to Question Center
0

Semalt пояснює, як отримати надійні звіти Google Analytics

1 answers:

Можна з упевненістю сказати, що всі ми хочемо справжній та справжній трафік на наших веб-сайтах і лише надійні звіти Google Analytics. Існує багато способів зробити це можливим. Якщо ви використовуєте статичні IP-адреси, ви можете легко створювати свої дані, дотримуючись цього посібника. Тут Росс Барбер, менеджер успішних клієнтів Semalt , розкаже вам, як використовувати фільтри IP-адреси для виключення зовнішнього трафіку з внутрішнього трафіку в Google Analytics.

Плюси та мінуси фільтрації IP-адрес

Перш за все ми повинні знати про переваги та недоліки фільтрації IP-адрес. Google Analytics широко використовується для відстеження того, наскільки потенційними та серйозними є ваші клієнти та як користувачі взаємодіють із вашими веб-сторінками. Коли ваші звіти аналітики містять як зовнішніх, так і внутрішніх відвідувачів, то вам важко розрізняти їх. Але не варто турбуватися про те, що ви можете припинити вашу службу Google Analytics виявлення та відстеження внутрішніх та зовнішніх відвідувань. Це можливо, коли ви створюєте різні списки та вставляєте там всі IP-адреси. Ви повинні мати на увазі, що фільтрація IP-адреси відбувається лише тоді, коли ви використовуєте статичні IP-адреси. Статична IP-адреса - це та, яку неможливо змінити. Це використовується для того, щоб дізнатися, наскільки надійними є ваш веб-сайт та дані аналітики..Більшість користувачів не потребують білі списки в своїх IP-адресах, тому вони можуть використовувати динамічні IP-адреси, які можна змінювати, змінювати чи перейменовувати з часом. Дозвольте мені сказати вам, що ваша IP-адреса ніколи не подорожує з вами, а це означає, що вам доведеться підключати його, коли ви отримаєте доступ до Wi-Fi-з'єднання. Усі ці дії будуть автоматично заноситися в Google Analytics .

Створення фільтра IP-адреси в Google Analytics

Для створення фільтрів IP-адреси вам потрібно знати все про ваш загальнодоступний та приватний IP-адреси. Один з найпростіших способів це зробити, знаючи, які типи IP-адреси є прийнятними для Google. Коли ви отримаєте відповідь на це запитання, вам легко буде створити фільтри для своїх веб-сайтів у Google Analytics. Перш за все, ви повинні відкрити свій обліковий запис Google Analytics і вибрати веб-сайт, на якому ви хочете створити фільтри. Наступним кроком буде відкрити виключення та натисніть на тип фільтра. Тут ви можете ввести свою IP-адресу та застосувати фільтри до розділу переглядів. Тепер вам потрібно зберегти налаштування та не допускати потрапляння внутрішнього трафіку до зовнішнього трафіку в даних Google Analytics .

Альтернативний спосіб фільтрування IP-адреси

Якщо ви не можете зрозуміти процес, згаданий вище, ви можете використовувати альтернативний спосіб фільтрувати свою IP-адресу. MonsterInsights дозволяє мати доступ до великої кількості фільтрів. Ви можете вибрати та активувати вибрані фільтри для відстеження IP вашого веб-сайту. Що потрібно зробити, це визначити роль для кожного користувача і зупинити Google Analytics відстеження їх діяльності протягом кількох днів. Використовуючи цей інструмент, ви можете бачити більше взаємодії та великої кількості користувачів на своєму веб-сайті, і їх легко відстежувати за їх ролями, поведінкою та взаємодією з веб-сторінками.

November 28, 2017
Semalt пояснює, як отримати надійні звіти Google Analytics
Reply