Back to Question Center
0

Semalt пояснює, як створити фільтр у Google Analytics

1 answers:

Google Analytics - це відома та корисна служба, яка дозволяє переглядати деталі та всю інформацію, а також статистику поведінки користувачів на вашому веб-сайті. Фільтри, присутні в Google Analytics, легко налаштувати і можуть бути створені в будь-який час. Тут ви можете виключити або включити дані, про які повідомляє ваша аналітика. Наприклад, коли ви створили фільтри, за якими виключаються кілька IP-адрес та внутрішні протоколи редакторів, існує ймовірність того, що ваші фільтри не працюють належним чином і повинні бути змінені якомога раніше. Ви можете створювати фільтри, які виключають дані з певних міст або країн .

Росс Барбер, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , говорить про те, що за допомогою фільтрів у Google Analytics всі користувачі можуть включати або виключати певний веб-сайт, забезпечуючи якість своїх поглядів та звернень. Google Analytics надає вам великі шанси визначити свої фільтри цінністю та корисною інформацією..Ви можете налаштувати параметри та зробити більш просунуті, щоб отримати найкращі та відповідні результати.

Створіть попередньо визначений фільтр або спеціальний фільтр

Щоб створити заздалегідь визначений фільтр або індивідуальний фільтр, ви повинні дозволити своєму Google Analytics деякий час, щоб він міг готувати звіти для вас. Наприклад, якщо у вас є веб-сайт, який продає дитячі продукти, але ви хочете отримувати лише представлення даних із певних країн або міст, то вам доведеться виключати всі інші місця та відповідно налаштувати параметри. Не можна було б сказати, що спеціальні фільтри мають велику кількість варіантів і функцій на вибір. Вони дозволяють встановлювати свої фільтри таким чином, щоб ви могли виключити або включити відвідування на основі веб-переглядачів та розташувань, швидкості підключення, географії та інших характеристик. Наприклад, якщо ви організували місцеві події звітування за допомогою вашого сайту, ви можете відфільтрувати відвідувачів з вашого міста чи міста, щоб отримати відповідні результати.

Виберіть перемикач для потрібного типу фільтру

Дуже важливо пам'ятати, що ви завжди повинні вибрати перемикач для типів фільтрів, щоб отримати бажані результати. Вони включають і виключають параметри дозволяють вказати певні дані, і ви можете підготувати свої звіти Google Analytics відповідно. Якщо ви не хочете, щоб деякі люди з певних країн або міст відвідали ваші веб-сторінки, ви можете просто заблокувати їх IP-адреси. Для цього потрібно ввести назву міста у розділі фільтра та натиснути кнопку вимкнення. Крім того, в нижньому та верхньому регістрах можна вказати деякі дані для включення або виключення з фільтрів. Якщо ви не хочете, щоб деякі міста здійснювали навігацію чи переглядали ваш веб-сайт, ви можете просто заблокувати ці міста, набравши ім'я в розділі включення. Цей варіант корисний для людей, які хочуть бачити країну на своїх веб-сторінках, і хочуть переконатися, що все є справжнім, справжнім та до позначки. Параметри "Пошук і заміна" дозволяють налаштувати спосіб відображення даних у Google Analytics. Ви можете розділити цей розділ на різні категорії відповідно до ваших вимог та замінити неактивні фільтри на активні, щоб отримати більш точні та найкращі результати.

November 28, 2017
Semalt пояснює, як створити фільтр у Google Analytics
Reply