Back to Question Center
0

Semalt представляє вісім ефективних способів уникнення шкідливих атак

1 answers:

Шкідливе програмне забезпечення - це специфічний тип програмного забезпечення, який розроблений для виконання без вашого відома та інформації. Цей інструмент може спричинити серйозні пошкодження вашого пристрою та викрасти ваші особисті дані та гроші протягом декількох секунд.

Росс Барбер, менеджер успішних клієнтів Semalt завжди попереджає своїх клієнтів, що такі програми можуть призвести до втрати продуктивності комп'ютера, створення спливаючих вікон, блокування доступу до Інтернету та запитів на оплату, а також генерувати різні шкідливі дії.

Закупівля та встановлення антивірусного програмного забезпечення

Ви завжди повинні придбати ефективні антивірусні та анти-шкідливі програми. Якщо ваш комп'ютер містить сотні тисяч вірусів, ви повинні зникнути з них якомога раніше. Це можливо лише при покупці та встановленні справжнього антивірусного програмного забезпечення. Немає необхідності йти з вільним програмним забезпеченням, оскільки такі інструменти є нікчемними.

Зберігайте свої рішення безпеки

Дійсно, існують різні надійні антивірусні та анти-шкідливі програми, доступні для покупки. Ваш Інтернет-провайдер або технічний фахівець може краще підказати вам про те, як отримати хорошу програму. Важливо, щоб ваші рішення безпеки були оновлені. Застарілі рішення можуть спричинити серйозні проблеми для вашого пристрою та можуть загрожувати безпеці вашої мережі. Ви повинні завантажувати та встановлювати найкращі операційні системи, а також не пробувати старі версії Adobe, Java та інших медіаплеєрів.

Порадник по сайту

Ви можете найняти консультанта сайту або отримати програму консультанта сайту, яка повідомить вас про те, що не так з вашим веб-сайтом. Ви також можете уникнути ризику веб-сайтів, таких як веб-сайти для дорослих та азартні ігри які містять велику кількість вірусів Більшість із цих веб-сайтів є неефективними для вашої комп'ютерної системи, тому краще триматися подалі від них, вони можуть містити шкідливі коди, які можуть значною мірою пошкодити вашу систему .

Веб-сайти для обміну файлами

Знамениті веб-сайти, що спільно використовують файли, такі як BearShare, WixMx, PirateBay та Kazaa, можуть містити шкідливе програмне забезпечення та віруси. Саме тому ви не повинні використовувати ці веб-сайти на регулярній основі. Під час використання цих веб-сайтів краще завантажувати лише те, що важливо, і уникнути незначних речей.

Сканування періоду

Періодичне сканування корисно для вашого комп'ютера, оскільки це допомагає позбутися шкідливих програм та вірусів. Є різні безкоштовні програми, такі як пошук Spybot і Malwarebytes; ви можете спробувати ці програми, які можуть легко виявити віруси та зловмисне програмне забезпечення у вашій системі та видалити основні та незначні шкідливі програми .

Остерігайтеся електронних листів

Кожен день наші спам-папки наповнюються великою кількістю електронних листів. Хакери відправляють ці листи, щоб заманити людей і атакувати їх комп'ютерні системи. Ви повинні остерігатися таких листів і не клацати на невідомих електронних листах. Важливо також, щоб ви не відпускали вкладення електронної пошти.

Залишитися в живих

Розбиті та піратські програми можуть містити віруси та шкідливі програми; вони часто забороняють роботу ваших комп'ютерних пристроїв, отримуючи ваші конфіденційні дані. Ось чому ви завжди повинні писати правильну інформацію в Інтернеті.

Подумайте, перш ніж клацнути

Нарешті, але не менш треба думати, перш ніж натискати будь-яку посилання. Навіть легітимні веб-сайти можуть містити посилання або об'яви, надіслані вам зловмисниками. Вони хочуть вкрасти вашу інформацію; саме тому вам не слід натискати або відкривати невідому посилання за будь-яку ціну. Тримайте себе в стороні від фальшивих і дорослих веб-сайтів, а також їх так званих красивих пропозицій.

November 28, 2017
Semalt представляє вісім ефективних способів уникнення шкідливих атак
Reply