Back to Question Center
0

Semalt: Приголомшливі трюки, які ви можете зробити для виключення спаму рефералів

1 answers:

Користувачам Інтернету це засмучує, намагаючись з'ясувати, чому дані аналітики показують неточні показники відмов, зниження коефіцієнта переходів або раптові збільшення трафіку. Окрім проблем виконання, спам-реферал (також відомий як трафік примару або реферер) - це найважливіша причина неточних даних для користувачів Google Analytics. Більше того, спам-спам постійно збільшується як за межі охоплення, так і за обсягом, і його не можна зупинити будь-якими способами.

Однак користувачі можуть блокувати реферал-спам від показу в аналітиці даних і, отже, повернути потрібну цілісність даних, щоб звітувати про ефективність, прийняти обгрунтовані маркетингові рішення та збирати статистику. Використання "простих" фільтрів достатньо для того, щоб позбутися майже всіх спам-рефералів у профілі Google Analytics.

У статті Ігор Гаманенко, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , роз'яснює значення спаму перенаправлення, перш ніж вирішувати реальні рішення щодо усунення цього вірусу.

Що таке "примарний трафік" або "реферал-спам"

Частота трафіку Ghost фіксується, коли трафік сайту отримується з іншої мережі, часто - гіперпосилання, яке відвідувач натискає..Спамери та хакери намагаються відстежувати помилковий трафік у профілі Google Analytics, щоб привернути увагу користувача, викликаючи їх відвідування веб-сайту або сторінки з підробленим трафіком, як правило, для встановлення шкідливих програм або продажу продукту. Для цього шахраї записують трафік сайту як примара, щоб вони могли вставити URL-адресу та домен "рефералу" для цільового сайту або сторінки в профіль Google Analytics, щоб користувач бачив його. Крім того, спамери можуть створювати фальшиві записи або здійснювати фальшиві події на інших сторінках, наприклад, мовах. У цих випадках трафік рефералів є найбільш точним терміном.

Робота з реферал-спамом

Існує кілька способів використання спамерами для реєстрації фальшивого трафіку на веб-сайті. Найпростіша техніка передбачає використання ідентифікатора ресурсу Google Analytics. Це важливо для користувачів, щоб зрозуміти, що спамери не націлюються на конкретний веб-сайт. Як правило, вони не мають жодного уявлення про жертви або їх місця розташування. Тому ID аналітики спрощує роботу спамерів, щоб обдурити систему. Шахраї створюють веб-сервери для запуску аналітики javascript на веб-сайтах, розміщених у власному веб-середовищі. Він передбачає створення порожнього сайту з кодом аналітики та вставки URL-адреси, яку вони бажають побачити користувачеві. Крім того, деякі шахраї можуть сканувати та індексувати код ідентифікатора з реальних веб-сайтів для збереження на серверному просторі.

фільтр референтного спаму

Користувачі вчиняють певні помилки, намагаючись звести до мінімуму або виключити трафік примару та спам-референт. Багато людей використовують декілька тактик і методів для вирішення проблеми. Тим не менш, можна націлити спам-привид за один удар, розуміючи, що фальшивий трафік з'являється на сайті, використовуючи підроблене ім'я хоста або відсутність імені хоста взагалі. Таким чином, будь-який трафік, який не дійсний для веб-сайту, може бути виключений. У цьому відношенні будь-яке ім'я хоста, яке не відповідає дійсному домену для деяких веб-ресурсів, де інстальовано код Google Analytics, можна виключити, використовуючи фільтр імені хосту .

November 28, 2017
Semalt: Приголомшливі трюки, які ви можете зробити для виключення спаму рефералів
Reply