Back to Question Center
0

Semalt Shares Інструкція для уникнення спаму переспрямування шляхом введення важливих імен хостів

1 answers:

Боти

Боти сповільнюють ваш сайт, сподіваючись зібрати дані, які є чудовими або страшними. Наприклад, бот Google, який плазує сайти, є чудовим завдяки індексації, в той час як найстрашніші збирають дані (наприклад, повідомлення), які усувають ваш сервер і шукають сприйнятливість.

Spam Ghost

Це найвідоміший спам, який зазнав розслідування, оскільки він не відвідує сайти. Він передає інформацію прямо в обліковий запис Google Analytics без взаємодії. Сайти сконцентровані на довільній спрямованості, тому ви не хвилюєтеся, вважаючи, що це лише ваш сайт, який вони шукають.

Ігор Гаманенко, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , надає корисне рішення для уникнення реферативного спаму.

Визнання спаму

Відкрийте обліковий запис Google Analytics і під заголовком Замовлення, потім «Усі рухи», а потім «Реферали» ви можете просто знайти, які імена хостів передають відповідну активність. Ви повинні вибрати більш розширюване розширення дати, щоб переконатися, що у вас є достатньо інформації для сприйняття будь-якої незаконності. Спроба виділити декілька порушень вимірювань допоможе усунути якусь безглузду інформацію .

Перш ніж розглянути першочергову проблему, існує одна альтернатива, яку слід постійно перевіряти в кожному обліковому записі Google Analytics у зв'язку з впливом спаму на примара. Подивіться на налаштування та клацніть прапорець "Перевірити", розташоване на "Вставити всі хіти від відомих ботів і помилок". Ця альтернатива, природно, просіятиме через визначені джерела спаму з Google Analytics.

Google Analytics має чудовий вибір каналу, який дає змогу відхиляти майбутню активність спаму від інформації про розслідування. Підроблені реферали можна виключити з одночасних уповільнюваних шансів, тим самим зберігаючи припущення про джерело спаму в довгостроковій перспективі. Найкращим способом протидії їх виникненню в Google Analytics є створення каналу, який просто включає в себе законні імена хостів, справжню активність на нашому сайті.

Щоб відрізнити ваші істотні імена хостів, перейдіть до Збір людей, потім Інновації, потім Система. Тривалий часовий проміжок налаштований на запуск, тому ви не пропустите жодної інформації. Натискаючи на ім'я вимірювання хоста, ви побачите зведення всіх імен хостів, включаючи спам, і знайдіть легітимні для завершення інформації..Виходячи з міри руху, який він виробляє, вам може знадобитися включити translate.googleusercontent.com, оскільки клієнти можуть показувати послуги вашого контенту.

У випадку з сайтом Neuralab ми могли б використовувати регулярні виразні артикуляції, включивши імена хостів у канал.

Використовуючи цю артикуляцію, ми зовсім недавно збираємося включити весь рух з або blog.neuralab.net. Або www.neuralab.net. У тому випадку, якщо ви виявили більш істотні імена хостів, ви можете включити їх у формулювання регулярного виразу, тому вам не потрібно їх включати один за одним. Після виявлення всіх імен хостів це чудова можливість включити їх у канали.

1. Відвідайте розділ адміністратора Google Analytics і торкніться каналів.

2. Включіть новий канал і назвіть його як потрібно .

3. Виберіть спеціальний сортування каналів і виберіть "Включити" (потрібно зробити!) .

4. Виберіть ім'я хосту під полем каналу.

5. Під каналом, помістіть артикуляцію регулярного виразу, яка включає ваші істотні справжні ім'я хостів

6. Торкніться значка збереження запасних, і все закінчено .

November 28, 2017
Semalt Shares Інструкція для уникнення спаму переспрямування шляхом введення важливих імен хостів
Reply