Back to Question Center
0

Semalt: виключення станцій моніторингу суворої роботи з веб-аналітики

1 answers:

Нік Чайковський, старший менеджер успіху клієнтів Semalt , стверджує, що використання реальних перевірок браузера - це відмінний спосіб контролювати продуктивність веб-сайту та керувати загальним досвідом клієнтів. Компанія Rigor - це компанія, яка допомагає в цих перевірках, переконавшись, що він контролює веб-сайт клієнта в реальному веб-переглядачі. Причина, чому Rigor робить це, полягає в тому, щоб побачити скільки часу завантаження сторінки в браузері користувача. Вона також включає в себе всі сторонні файли, такі як соціальні віджети, канали передачі даних, рекламні мережі, аналітика та CDN .

Власники веб-сайтів також повинні звернути увагу на загальні причини завантаження сторінок із повною завантаженістю сторінок. Окрім інфікування шкідливими програмами, троянські програми та віруси, сторонні елементи можуть призвести до повільного завантаження. Вони додають цінність до сайту, але для веб-сайту, орієнтованого на ефективність, він повинен стежити за цими імпортованими кодами. Дослідження показали, що ці сторонні елементи можуть затримати завантаження на повну сторінку на хвилину. Важливо пропонувати деякі сервіси, які поєднуються з цими додатковими функціями. Тим не менш, вони коштують, і власник сам визначає ті, які є невід'ємною частиною сайту, і ті, які не є. Найкраща стратегія ефективного проведення цього процесу - провести аналіз витрат і вигод на всіх сторонніх функціях.

Оскільки Rigor завантажує весь вміст сторінки на будь-який рівень моніторингу веб-сайту, потрібно виключити весь трафік, створений станціями моніторингу. Інакше вони можуть призвести до того, що Google Analytics створить згладжений результат. Існує процедура, що слідує для того, щоб користувач виключив весь трафік із станцій моніторингу. Найпоширенішою аналітичною платформою для цього є Google Analytics..

Заходи, які використовуються в Google Analytics, є універсальними. Це означає, що незалежно від того, яка аналітична платформа використовується, керівництво для всіх однакове. Для цієї статті ми продемонструємо це, використовуючи платформу Google Analytics, яка є загальною для більшості веб-сайтів.

Ось що потрібно зробити:

  • Увійдіть у програму Google Analytics
  • Коли відкривається, знайдіть вкладку Адміністратор, в якій наведено список вибраних профілів.
  • Виберіть відповідний профіль. У цьому випадку Rigor буде найкращим вибором.
  • Натисніть на вкладку "Фільтри" з підрозділу, вказаного
  • Виберіть + Новий фільтр, щоб створити власний фільтр для сайту.

Після досягнення цієї мети, можливо, доведеться пройти список станцій моніторингу, які наразі існують в Rigor. Вони надають повний список місць розташування Rigor зі своїми станціями моніторингу з їх IP-адресою, кодом регіону та роллю, що йому призначено. Коли ідентифікація IP-адрес завершена, поверніться до Google Analytics, щоб закінчити користувацькі фільтри.

Під новим фільтром перейдіть до "Додати фільтр до профілю" .

  • Поставте прапорець із запитом про те, чи створити новий фільтр.
  • У відомостях про фільтр, ім'я фільтра повинно включати розташування станції моніторингу, перевірити попередньо визначений фільтр у типі фільтра. Введіть IP-адреси моніторів реального браузера.

Немає сенсу виключати центральну або контентну станцію, оскільки вона не відображається в загальній аналітіці. Зрештою, це є повним, весь трафік від станцій моніторингу не відображається у звітах.

November 28, 2017
Semalt: виключення станцій моніторингу суворої роботи з веб-аналітики
Reply