Back to Question Center
0

Semalt: все, що вам потрібно знати про шкідливі та комп'ютерні віруси

1 answers:

Якщо ви помітили, що ваше комп'ютерне пристрій не працює належним чином або його файли пошкоджені, це означає, що шкідливі програми або віруси заражають вашу систему. Хоча різні віруси створюють високий ризик для вашої конфіденційності та особистих даних, деякі форми зловмисного програмного забезпечення можуть значною мірою вплинути на маркетингові та рекламні інструменти. Вони сповільнюють роботу вашої системи та пошкоджують багато ваших файлів. Отже, важливо встановити антивірусне програмне забезпечення, щоб ви не потрапили в ловушку в Інтернеті і залишалися безпечними цілодобово.

Юлія Вашнєва, старший менеджер з питань успішності клієнтів Semalt , пропонує наступні п'ять порад, щоб уникнути комп'ютерних вірусів та шкідливих програм.

Зверніть увагу на ваші завантаження

Adobe та різноманітне програмне забезпечення потребують регулярних оновлень. Щоразу, коли ви встановлюєте програмне забезпечення, переконайтеся, що ви звертаєте увагу на те, що ви завантажуєте. Пакети інструментів та програм доступні в Інтернеті, що робить нас незрозумілими щодо того, що вибрати. Під час вибору антивірусної програми завжди слід переконатися, що ви завантажуєте свої інструменти лише з офіційних веб-сайтів та онлайн-джерел. Не дозволяйте цим програмам виснажувати цінні джерела, встановлюючи деякі неякісне програмне забезпечення. Багато разів реклама просить вас натиснути на панелі інструментів та інші подібні посилання. Краще триматися подалі від них, оскільки вони можуть пошкодити ваші файли та не входять до програм реального завантаження .

Не падайте під вірусні сповіщення

Всі ми отримуємо підроблені вірусні сповіщення, і різні люди стають жертвами їх щодня. Під час користування Інтернетом ви побачите велику кількість спливаючих вікон із проханням завантажити програми і панелі інструментів, дозвольте мені сказати вам, що це ні до чого. Хакери ловлять вас за допомогою цих фальшивих вірусних сповіщень і заражають ваші пристрої. Більшість оголошень з'являються на підозрілих і дорослих веб-сайтах, тому краще не натискати їх зв'язки та закриття цих вікон якомога раніше.

Захистіть свої пристрої антивірусом

Це правда, що всім нам потрібні антивірусні програми та засоби захисту від зловмисного програмного забезпечення, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті. Чесно кажучи, більшість із цих інструментів надають вам обмежені можливості. Ми рекомендуємо встановлювати прості набори програм для боротьби з шкідливими програмами, вірусами та рекламним програмним забезпеченням. BitDefender є гарним прикладом: цей інструмент сканує та захищає ваш комп'ютер і допомагає позбутися всіх шматків вірусів та шкідливих програм. Ви можете завантажити його з Інтернету, а програмне забезпечення - безкоштовно. Ви також можете спробувати Disconnect та AdBlock Plus.

Тримайте Windows та Defender в актуальному стані

Багато людей ігнорують той факт, що оновлення оновлень дуже важливе. Не слід ігнорувати запити на перезапуск пристрою, оскільки це може спричинити серйозні проблеми. Установіть день один раз на місяць, щоб перевстановити свої вікна та постійно оновлювати їх. Це допоможе вам у значній мірі позбутися вірусів та шкідливих програм .

Не використовуйте Internet Explorer

Пройшли часи, коли Internet Explorer вважався найкращим браузером. У ці дні люди віддають перевагу Google Chrome, Firefox та іншим подібним браузерам. Різні повідомлення показують, що Internet Explorer - це один з найцікавіших веб-переглядачів, який може пошкодити вашу операційну систему. Ось чому ви ніколи не повинні його встановлювати та використовувати. Замість цього ви можете спробувати Edge і Opera, які гарантують ваш онлайн захист.

November 28, 2017
Semalt: все, що вам потрібно знати про шкідливі та комп'ютерні віруси
Reply