Back to Question Center
0

Semalt: як перехідний трафік впливає на ваші дані

1 answers:

Що таке реферальний трафік? Чому це важливо? Ну, Джек Міллер, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , пояснює, що трафік рефералів є сегментом трафіку, який розміщується на вашому сайті через інше джерело. Джерелом може бути посилання з іншого домену. Google Analytics відразу ж дізнається, де веб-трафік до розміщення на вашому сайті. Таким чином, він (Google Analytics) відображатиме доменні назви цих веб-сайтів як джерело трафіку рефералів у своїх звітах.

Як ваші дані зачіпаються при виключенні трафіку рефералів?

За умовчанням реферери автоматично запускають нові сеанси. Проте, коли ви вирішите виключити будь-яке джерело рефералів, веб-трафік із виключених доменів не викликає нових сеансів. Як очевидно, якщо ви хочете, щоб трафік рефералів ініціював нові сеанси, ви не повинні включати домени в цей список виключень.

З наведеного вище сценарію ви можете побачити, що оскільки реферали ініціюють нові сеанси, за винятком рефералів, це означає, що це впливає на те, як розраховуються ваші сеанси. Ця взаємодія може бути розрахована як одномандатна або декілька сеансів залежно від способів обробки рефералів. Наприклад, користувач mysite.com відвідує ваш веб-сайт; yoursite.com потім повертається на mysite.com. Якщо Ви не виключили свій веб-сайт (yoursite.com), то обидва сеанси підраховуються. Кожного разу він / вона приземляється на mysite.com. Якщо, з іншого боку, ви виключили ваш сайт.com, тоді буде активовано лише один сеанс. Отже, виключення трафіку рефералів впливає на те, як підраховуються ваші сеанси..

Спільні програми виключень рефералів

 • для обробки третьою стороною платежів
 • міждоменне відстеження

Список виключень

Ви повинні бути в курсі того, що можна виключити тільки веб-трафік з домену та його піддоменів. Трафік з домену з підрядкою не відповідає.

Наприклад, якщо ви виключите трафік рефералів з веб-сайту website.com, то веб-трафік з веб-сайту domain.com та субдомен another.website.com виключений. Однак веб-трафік з сайту another-website.com не виключається.

Як створити список виключень рефералів?

 • почати з входу у свій обліковий запис Google Analytics
 • натисніть на "Адміністратор"
 • , використовуючи випадаюче меню де-небудь у стовпці вашого облікового запису, виберіть властивість, яку хочете налаштувати
 • клацніть на Tracking-Info
 • клацніть Перелік виключень-список
 • додати ім'я домену, потім створити свій список
 • зберегти зміни, і ти добре йти

Як видалити домен із списку виключень?

Якщо з якихось причин вам найбільш відомий перегляд видалення домену із списку виключень, ви можете легко зробити це. Використовуйте вказані вище дії, за винятком невеликої деталізації - замість того, щоб додати реферал, видаліть його. Завершіть, натиснувши Видалити домен, потім збережіть зміни.

Випробування води

Переконайтеся, що ваш список виключень працює, перевіряючи його. Експерти рекомендують вам використовувати Tag Assistant Recording. Він скаже вам, що виключено, а що ні.

Є випадки, коли трафік виключено, як і раніше з'являється у вашому звіті. Це може статися тому, що:

 • користувачі відвідували ваш сайт перед створенням списку виключень
 • вони могли б використовувати закладки
November 28, 2017
Semalt: як перехідний трафік впливає на ваші дані
Reply