Back to Question Center
0

Semalt: Як усунути рух трафіку від Google Analytics

1 answers:

Чи помітили ви, що кількість ботів, що перешкоджають вашому веб-сайту, зростає експоненціально? Якщо ваша відповідь "так", Макс Белл, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt допоможе вам впоратися з цією проблемою! Як і в будь-якій веб-платформі, Google Analytics безсильна для діяльності спаму та ботів, яка впливає практично на кожний сайт. Фактично, це проблема, яка перетворюється на справжню головну біль для інтернет-рекламодавців.

Що таке трафік?

У Google Analytics термін "активність ботів" використовується для опису сайту під час атаки шкідливих ботів і роботів. Така активність шкідливої ​​діяльності на веб-сайті може значно знизити її загальну ефективність і впливати на її вміст.

Як відрізнити активність в режимі «Bot» у Google Analytics?

Нижче наведено покрокові інструкції для позначення активності бота в Google Analytics:

  • Натисніть "Придбання", розташоване у лівій частині, після чого натисніть "Канали" та "Повний трафік". Потім перейдіть до розділу категорії каналів за замовчуванням у звіті та натисніть посилання Реферал.
  • Чи знаєте ви більшість ваших джерел рефералів? Якщо ваша відповідь ні, і вони не виглядають важливими для вашого підприємства, це може бути основним елементом інформації, щоб відобразити, що це бот-трафік..У нижній частині сторінки натисніть "Показати рядки", щоб отримати повний звіт про реферали.

Ви повинні відслідковувати ваш спам, керуючись інструкціями, наведеними в правилах вище, але для того, щоб краще ознайомитись із найвідомішими спамерами, ми зібрали для вас кілька випадків:

  • 4webmasters.org
  • trafficmonetize.org

Як пропустити активність у роботі в Google Analytics?

Доки Google не вирішить цю проблему, існує декілька альтернатив, які можна розглянути в той же час.

  • Один із найкращих способів впоратися з описаним питанням - створити канали, які зупиняють певний бот або боти, які негативно впливають на ваші дані.
  • Зверніть увагу на значну кількість областей та піддоменів, які ви використовуєте в Google Analytics.
  • Ще одна альтернатива, яку ви можете виконати, полягає в тому, щоб ввести все в таблиці Excel і отримати потрібну вам інформацію.

Останнє, але не найменше, - це переконатись, що трафік з ботами не впливає на вашу інформацію аналітиків Google. Додавання каналів - найкращий підхід до його виконання. Просто дотримуйтесь цих порад, і ви ніколи не стикаєтесь з проблемою, описаною вище!

November 28, 2017
Semalt: Як усунути рух трафіку від Google Analytics
Reply