Back to Question Center
0

Semalt: як залишитися в стороні від шкідливих програм

1 answers:

Шкідливе програмне забезпечення - це придумане слово з слів "шкідливе програмне забезпечення". Немає обмежень щодо того, що являє собою шкідливе програмне забезпечення. Таким чином, шкідливе програмне забезпечення у своїй найпростішій формі стосується всього, що приносить незаконний доступ до комп'ютера людини. Не помиляйтесь, наміри програмного забезпечення, які отримують незаконний доступ до вашої мережі, можуть відрізнятися. Проте, це не має законних цілей у вашому конкретному комп'ютері, тому він класифікується як шкідливе програмне забезпечення

Керуючий успіхом Клієнта Semalt Іван Коновалов знає, що потрібно робити, щоб уникнути вторгнення шкідливих програм.

Попередні типи шкідливих програм - це прагнення своїх розробників демонструвати свої навички та служити для роздратування своїх цілей. Іноді вони могли надіслати їх як жарти. Пізніші версії є такими, що варто спостерігати, оскільки вони стають більш небезпечними і можуть пошкодити дані шляхом видалення або корупції його та відповідного програмного забезпечення. У сучасній мережі більшість програм шкідливих програм на ринку призначені для заробляння грошей.

Типи шкідливих програм

Зловмисне програмне забезпечення є загальним терміном і може посилатися на кілька видів загроз. Вони можуть включати наступне:

1. Вони можуть приймати форму вірусів, які орієнтовані на виконувані файли. Коли користувач встановлює програмне забезпечення, він поширюється на інші критичні файли в системі. Вірус може лише заразити комп'ютер через дії користувача, наприклад, відкриття вкладення електронної пошти .

2. Хробаки - це форма шкідливого програмного забезпечення, яка поширюється через комп'ютерні мережі..Вони мають близьку схожість з вірусами. Вони мають набагато більший шанс поширюватися через величезні можливості, що виникають в Інтернеті як серії взаємопов'язаних мереж.

3. Троянські коні - це арсенал хакерів, який вони використовують для приховування шкідливих програм, щоб уникнути виявлення зловмисним програмним забезпеченням. Вони приймаються у формі законного програмного забезпечення, яке заподіює шкоду при завантаженні та встановленні.

4. Rootkits змінює операційну систему, щоб допомогти приховати та приховати інше зловмисне програмне забезпечення. Вони самі не шкідливі, але є джерелом проблем, оскільки вони гальмують виявлення іншого шкідливого програмного забезпечення .

5. Backdoors з'являються, коли хакери завдають шкоду безпеці системи. Вони підтримують повне відключення користувача та сприяють віддаленому доступу хакерів, що полегшує інсталяцію інших шкідливих програм .

6. Шпигунське програмне забезпечення - це ще один тип шкідливого програмного забезпечення, який збирає інформацію про діяльність користувача з метою викрадення особистої інформації.

7. Остаточним типом зловмисного програмного забезпечення є рекламне програмне забезпечення, яке відображає себе як спливаюче вікно, що пропонує безкоштовні програми. У більшості випадків вони є способом, який компанії можуть скоротити витрати на відшкодування витрат на розвиток .

Уникнення шкідливого програмного забезпечення

Золоте правило про уникнення шкідливого програмного забезпечення полягає в тому, щоб уникнути відкриття або встановлення програмного забезпечення чи нічого, джерело якого невизначене або неперевірене. Якщо хтось опиняється на веб-сайті, з яким вони не знайомі, вони повинні переконатися, що не завантажують з нього що-небудь. Єдиними місцями для отримання вашого програмного забезпечення та іншого носія є авторитетні сайти або ті, що знайомі з ними, щоб зменшити ризик зараження. Якщо програмне забезпечення не має цифрового підпису, завжди існує можливість досліджувати його в Інтернеті та дізнатись про те, що інші мають сказати про це. Будь-які повідомлення, які з'являються, скарги чи речі, які здаються непарними щодо сайту, повинні бути сигналом, щоб залишити це самостійно. Додаткова перевага - мати Інтернет

November 28, 2017
Semalt: як залишитися в стороні від шкідливих програм
Reply