Back to Question Center
0

Ви хочете виключити внутрішній трафік з Google Analytics? Semalt Експерт розповідає, як

1 answers:

У інтернет-маркетингу, досягнення стабільної пропозиції відвідувачів є метою кожного маркетолога. Проте не кожен відвідувач може вважатися потенційним клієнтом. У більшості випадків ваш персонал або інші організації можуть звертатися до сервера для певної мети. У цьому випадку ви можете вилучити такі персональні візити з вашої системи. Ці тури, як правило, утворюють деякі з найважчих веб-сайтів. Правильне відхилення персональних візитів з вашої статистики може підвищити точність результатів аналітики, а також дати реальну картину того, який тип трафіку залучає веб-сайт.

Ендрю Дьян, менеджер з успіху клієнтів Semalt , надає в цій статті деякі переконливі поради щодо цього.

Відповідна інформація про IP-адресу

Коли відвідувачі натискають URL-адресу вашого сайту, сервер виявляє кожне відвідування за унікальною IP-адресою. IP-адреса являє собою механізм, за допомогою якого підключається веб-переглядач, який отримує доступ до сервера. Наприклад, IP-адреса смартфона, планшета, настільного комп'ютера або іншого пристрою для користувача. В інших випадках SEO-боти від Google також використовують ці IP-адреси, щоб персоналізувати їх націлювання. Хакери також можуть використовувати IP-адреси для націлювання на шкідливе програмне забезпечення та вірусні атаки.

Однак, коли користувачі залежать від альтернативних способів підключення до Інтернету, IP-адреса може стати динамічним. Наприклад, мобільне широкосмугове з'єднання, а також традиційні поля маршрутизаторів містять IP-адресу, яка постійно змінюється. щоб визначити та усунути ваш внутрішній трафік, важливо знайти та відрізнити його від інших відвідувачів. Необхідно знайти локальну статичну IP-адресу користувача для Google Analytics.

За винятком IP-адреси

Перед тим, як продовжити, важливо визначити IP-адресу користувача. Простий пошук в Google "що таке моя IP-адреса" може дозволити Google надати вам свою IP-адресу. IP-адреса відображає географічне розташування, з якого користувач отримує доступ до Інтернету. Щоб виключити єдину IP-адресу, увійдіть до своєї панелі адміністратора Google Analytics. У верхній частині сторінки натисніть кнопку фільтрів. Звідси можна фільтрувати ім'я, розташування або IP-адреси з поточного трафіку .

IP-адреса завжди відображається як цифри 3 і 4 цифри, розділені десятковою крапкою. Зберегти прогрес кожного кроку. Якщо у вас є декілька адрес для IP-адреси, відокремте їх від офісних адрес, повторюючи описаний вище процес. Можна автоматизувати блокування деяких IP-адрес в Google Analytics. У новому меню фільтру можна створити спеціальний фільтр, виключаючи деякі вибрані гілки. Коли ви коригуєте ці налаштування, дуже важливо пам'ятати про збереження прогресу.

Висновок

Виключення деяких IP-адрес із вашого трафіку може стати важливою мірою, спрямованою на вашу аудиторію. Він може не тільки надати чіткішу картину на конверсії, але також допоможе особам виявити альтернативні шляхи долучення до інших клієнтів. Можна досягти географічного націлювання за допомогою IP-адрес користувача. В інших випадках спамери схильні поширювати шкідливе програмне забезпечення за IP-адресами. Відділення персоналу від інших відвідувачів може допомогти веб-сайту електронної торгівлі відмовитися від вірусів.

November 28, 2017
Ви хочете виключити внутрішній трафік з Google Analytics? Semalt Експерт розповідає, як
Reply