Back to Question Center
0

Виключення рефералів Google Analytics - Все і більше Семал Експерт

1 answers:

Не можна було б сказати, що Google Analytics - це один з найсильніших та найбільш комплексних інструментів для відстеження всіх типів джерел трафіку. Це гарантує, що відвідувачі, які приходять на ваш сайт, є реальними людьми, а не ботами та ботнетами, які можуть зашкодити вашому веб-сайту протягом кількох днів. Ви можете генерувати трафік через веб-сайти соціальних мереж, рекламу, маркетинг електронної пошти або прямий трафік з пошукової системи. Для цього вам доведеться писати привабливий та інформативний контент та вставити посилання на сайти соціальних мереж, щоб залучити велику кількість людей.

Хоча основи Google Analytics легко зрозуміти, ви повинні звернути увагу на те, як налаштувати сайти на основі характеру вашого бізнесу. Google надає своїм користувачам багато порад, прийомів і інформації, і це добре, щоб навчитися у своїх онлайн-посібниках. Фактично, всі ми можемо налаштувати та переналаштувати канали та їхні системи.

Джейсон Адлер, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , розповів тут про те, як працює виключення рефералів, про те, які типи доменів потрібно виключити, і про те, як налаштувати списки виключень рефералів.

Як працює виключення рефералів Google Analytics

Виключення рефералів Google Analytics працює точно так, як Google описав це. Це виключає трафік, зареєстрований з кількох доменів, у вашому реферальній доповіді..Це означає, що ви не можете генерувати трафік з цих джерел. Процес працює, коли ви налаштовуєте свої параметри в опції рефералу та блокуєте домени, з яких ви не хочете отримувати перегляди. Виключення цих посилань з вашого рефералу гарантує, що ваш сайт отримує якісний трафік, а їхні джерела є законними. Важливо також визначити, скільки сеансів потребує ваш веб-сайт. Це означає, що якщо ви виключите трафік з деяких доменів, відвідувачі з цих посилань не зможуть відкривати ваші сайти. Наприклад, якщо URL вашого сайту - abc.com, ви можете активувати список виключень рефералів Google Analytics. Відвідувачі з соціальних мереж, особливо Facebook та Twitter, будуть розміщувати ваш веб-сайт, але їх відвідування не буде зараховано до вашого прибутку AdSense.

Які домени слід виключати

Необхідно виключити всі ті непідробні або неправильні домени. Є два випадки, коли ви хочете, щоб деякі домени були виключені. Перш за все, ви повинні перевірити та заблокувати всі незнайомі, тридцять сторонні домени та їх партнерські посилання. Якщо люди з цих сторонніх посилань відвідають ваш веб-сайт, вони не зможуть створити для вас будь-які проблеми. Це стосується всіх сторонніх веб-сайтів та доменних імен. Ви повинні бути впевнені в їх легітимності та автентичності, інакше немає необхідності брати на себе ризик. Ви також повинні заблокувати домени з кількома посиланнями. У випадку, якщо ваш веб-сайт має посилання на велику кількість сайтів у вигляді гостьових повідомлень, ви повинні переходити між ними та перевіряти, які сайти мають справу з ними. Усі ті домени, які виглядають недостовірними, повинні бути заблоковані, щоб залишатися в безпеці в Інтернеті.

Налаштування виключення рефералів Google Analytics

Ви повинні налаштувати виключення рефералів Google Analytics, додавши нові доменні імена до вашого списку виключень рефералів. Для цього ви повинні скласти список усіх цих доменів і відключити їхні посилання в розділі адміністратора Google Analytics .

November 28, 2017
Виключення рефералів Google Analytics - Все і більше Семал Експерт
Reply