Back to Question Center
0

Запитайте Semalo Expert, як видалити спам Google Analytics

1 answers:

Не можна було б сказати, що звітність є одним з найважливіших аспектів вхідного маркетингу, а надійні дані є ключем до успіху у звітності. Іноді на інформаційній панелі Google Analytics ми бачимо, що надходить велика кількість звернень. Вони насправді є дорожньо-транспортними ботами, і їх слід звільнити якомога раніше. Ми повинні регулярно проводити перевірки наших порталів для аналізу та вирішення проблеми, перш ніж це занадто пізно, і ми втрачаємо наш сайт хакерів.

Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , детально розповідає про кроки, спрямовані на швидке видалення нападу спаму.

Перший крок

Перш ніж налаштувати свої налаштування в Google Analytics, слід протестувати всі наявні фільтри та внести відповідні зміни. Це допоможе вам реалізувати найкращі стратегії. Ви можете почати процес, перевіряючи кількість переглядів, які ви отримуєте. Після того, як ви перевірили його, наступним кроком буде блокування трафіку спаму та його джерел. Це правда, що існує безліч способів блокувати спам-трафік та бот-мережі, але найпростіший спосіб - дозволити Google виконати вашу роботу. Перейдіть до розділу "Адміністратор" та налаштуйте параметри "Bot Filter". Таким чином, ви можете запобігти надходженню неправдивих і підроблених трафіку в значній мірі. Google постійно оновлює свої фільтрові боти та правила, щоб допомогти веб-майстру отримати максимальну користь від своїх ресурсів.

Що таке трафік спаму та як його ідентифікувати?

Спам-трафік має можливість зламати файли..Він починає свій процес, відправляючи марні трафік і підроблені подання. Якщо ви бачите багато відвідувачів, і ви не знаєте їх джерел, є шанси, що спам потрапив на ваш сайт. Спам-трафік відправляється різними ботнетами і спамбатами, розробленими вищими хакерів, щоб викрасти вашу особисту інформацію.

Є різні способи аналізу, ідентифікації та позбавлення від спаму. Перш за все, ви повинні налаштувати параметри на інформаційній панелі Google Analytics. Ви також повинні створювати файли резервних копій, щоб ваші дані ніколи не втрачались. Крім того, важливо перевірити, чи відповідає рейтинг відмов та сесій веб-сайту до позначки.

Не тільки це, але й ви повинні перевіряти та змінювати свої афілійовані назви хостів Google. Якщо ви помітили, що Googleweblight - це ваше ім'я хосту, то це хороша ідея. В іншому випадку, ви повинні змінити це якомога раніше.

Як заблокувати спам-трафік

Один з найпростіших та найкращих способів блокування трафіку спаму - регулярно створювати вирази фільтрів. Це повинно містити ваше доменне ім'я, ім'я файлу та ім'я хоста. Щоб уникнути плутанини, переконайтеся, що ви надали різні назви для різних веб-сайтів або доменів. Ви повинні встановити тип фільтра для налаштування та включити тут імена хостів. Наступний крок - перевірити кожен фільтр, перш ніж реалізувати його на своїх сайтах.

Спам-джерела

Це правда, що існує велика кількість спам-джерел. Що потрібно зробити, це блокувати всі ці джерела один за одним. Очистіть інформаційну панель Google Analytics і правильно перевірте її, перш ніж створювати фільтри та блокувати джерела спаму. Після того, як ви виконали ці кроки, було б легко позбутися трафіку спаму. Переконайтеся, що ви заблокували всі IP-адреси, які підозріли в тому, що ви надсилаєте вам підроблений трафік, оскільки це значною мірою може завдати шкоди вашому веб-сайті та AdSense.

November 28, 2017
Запитайте Semalo Expert, як видалити спам Google Analytics
Reply